Рішення для
життя

Реконструкція амбулаторій на Рівненщині.
РЕНОМЕ ЄВРОБУД

Партнер: Світовий банк

Задача: реконструювати 15 амбулаторій Рівненщини

Види робіт: реконструкція, будівництво, утеплення, влаштування інженерних мереж, влаштування електромереж, внутрішнє оздоблення, доброустрій

Тривалість: вересень 2019 – грудень 2020

Працювали над проєктом:

РЕНОМЕ ЄВРОБУД:
технічний директор Андрій Якимчук
виконроби з будівництва Володимир Гуменюк, Руслан Чорний
виконроб з інженерних мереж Валентин Остапчук
виконроб з електричних мереж Анатолій Багнак

Підрядники:

ТОВ “МВП ЕНЕРГОКОНСТРУКЦІЯ”
VART СпецБуд
ТОВ “Перша ветеранська будівельна компанія”

Працювали над проєктом:

РЕНОМЕ ЄВРОБУД:
технічний директор Андрій Якимчук
виконроби з будівництва Володимир Гуменюк, Руслан Чорний
виконроб з інженерних мереж Валентин Остапчук
виконроб з електричних мереж Анатолій Бахмак

Підрядники:

ТОВ “МВП ЕНЕРГОКОНСТРУКЦІЯ”
VART СпецБуд
ТОВ “Перша ветеранська будівельна компанія”
виконроб з електричних мереж Анатолій Бахмак

Рішення

Медицина на селі – це брак фахівців, обладнання, а ще чимала відстань, яку слід подолати, щоб потрапити до лікаря. 

Відтак одним із завдань проєкту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» було створити сучасні медамбулаторії та  доступ до якісних, доступних медичних послуг, сучасного обладнання, комфортних умов для кожного жителя сільської місцевості.

У рамках ініціативи команда РЕНОМЕ ЄВРОБУД провела капітальний ремонт та реконструкцію 15 амбулаторій загальної практики сімейної медицини Рівненщини. На всіх об’єктах було замінено вікна та двері на енергоефективні, утеплено фасад, влаштовано інженерні мережі електрики, вентиляції та пожежної сигналізації, замінено мережі водопостачання та каналізації, здійснено внутрішнє оздоблення та доброустрій територій.

Завершили довгобуд – амбулаторію загальної практики – сімейної медицини в с. Великий Стидин.
У 3-ох – влаштовані очисні споруди – с. Великий Стидин, с. Головин, с. Кам’янка, та у с. Тишиця, с. Балашівка, с. Великий Стидин – встановлено твердопаливний котел.
Крім того, збільшили площу 5-тьох будівель амбулаторій, що істотно покращило умови праці та надання медичних послуг у селах.

Сподіваємось, завдяки реконструкції амбулаторій у сільській місцевості, мешканці сіл зможуть отримувати допомогу поруч – вчасну медичну профілактику та діагностику у якісних та комфортних умовах.

Факти

  • Завершено довгобуд – будівля амбулаторії загальної практики – сімейної медицини в с. Великий Стидин на вул. Центральній, 1 Костопільського району Рівненської області.
  • Залучено 20 осіб ветеранів до будівельних робіт.

Результат

У рамках програми Світового банку на будівництво амбулаторії були виділені кошти, що стало справжнім рушієм змін. За ці кошти було завершено будівництво, проведено зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи усіх приміщень амбулаторій. Крім того, закуплено медичне обладнання та решта устаткування. Відтак, мешканцям навколишніх сіл ми тепер можемо надавати медичну допомогу у нормальних умовах.

Олена ВойцеховськаГоловний лікар, м. Костопіль

Тепер у нашій амбулаторії є окремі кабінети для прийому дорослих пацієнтів та дітей. Скрізь здійснено сучасний ремонт, замінено старе обладнання, а вікна і двері на енергоефективні. Створені умови та інший вхід для хворих людей, аби вони не контактували з рештою відвідувачів закладу.

Валентина БаглайФельдшер, с. Яполоть

Наша амбулаторія створена ще у 90-х роках. З того часу тут капітальний ремонт не проводився. Тому реконструкція значно покращила й умови праці, і надання медичної допомоги пацієнтам. Адже ми обслуговуємо людей з декількох навколишніх сіл, а це досить велика кількість мешканців.

Валентина ТаргонійЗавідувач фельдшерсько-акушерського пункту, с. Головин

Давай дружити!