м. Рівне, вул. Захисників Маріуполя, 25

Головна » Новини » Як пережити карантин та побудувати завод – розповідає Андрій Моніч

Як пережити карантин та побудувати завод – розповідає Андрій Моніч

Думка Місяця – серія реальних історій бізнесу з перших вуст. У них ми ділимось знаннями, власним досвідом, рішеннями, успіхами і поразками, щоб підтримати тих, хто має власну справу.

Розповідаємо про будівництво виробничого комплексу «Feednova», де основні роботи припали на кризовий 2020-й.

Андрій Моніч 
директор РЕНОМЕ ЄВРОБУД

Побудувати завод з нуля група компаній «Ефективні інвестиції» спільно з нідерландськими партнерами вирішили у м. Буськ Львівської області. Згодом оголосили тендер на будівництво підприємства.

З-поміж близько тридцяти учасників обрали РЕНОМЕ ЄВРОБУД. Тож минулий рік ми розпочали з активних робіт по проєкту – «Feednova». Це буде перший в Україні гігант з виготовлення високопротеїнових кормових добавок та тваринних жирів. Планується, що він перероблятиме понад 220 тонн сировини на добу.

Новину про карантин сприйняли як … виклик. На той момент на будівельному майданчику вже були монолітні залізобетонні та несучі конструкції, підпірні стіни, колони. Розпочали монтаж несучих металевих конструкцій покриття (колон висотою понад 12 м!) та влаштування очисних споруд. Спостерігати як один за одним зупиняються проєкти, чекаючи більш зрозумілих умов, було важко. Та ми не збиралися здаватися, як і інвестори.

Щоб налаштувати роботу по-новому витратили приблизно два тижні. Люди працювали в масках та за можливості дотримувалися дистанції.

Так, наш графік змістився. Але завдяки інтенсифікації робіт, якісно спланованого інженірінгу та спільній роботі команди вдалося вийти на задекларовані терміни виконання будівельних робіт.

Завод готовий на 80% – першої черги. На колись пустому полі височить будівля виробничого корпусу, очисних та інших технічних споруд. Усередині на 85% змонтоване технологічне обладнання, підведено інженерні мережі газо- та електропостачанння, вентиляції, кондиціонування і повітроочищення. Тривають оздоблювальні роботи побутових приміщень.

У «Feednova» дотримуватимуться строгих правил охорони навколишнього середовища. Ще на етапі розробки проектної документації, окрема увага була приділена системі очисних споруд. А саме, очистка технічних рідин, під які виділено 8 тисяч кубічних метрів, 90% з яких вже встановлене та система очистки повітня. Крім того, ми влаштували спеціальні резервуари для чистої води, та збору дощової, що використовуватимуть для технічних потреб виробництва.

Персональний висновок:
Криза – це не кінець, а відкриття нових можливостей.

#ДумкаМісяця #ЗаводФіднова #ЕкспертГалузі

Лінія довіри

Лінія довіри РЕНОМЕ

Шановні співробітники та клієнти, якщо Ви знаєте або стикалися в своїй роботі:
• З вимаганням та отриманням грошових винагород;
• З порушенням Ваших прав;
• З вчиненням проти Вас неправомірних дій з боку співробітників всіх рівнів;
• З порушенням внутрішніх правил і регламентів Компанії;

Ви можете повідомити про ці факти, заповнивши форму нижче.
Анонімність гарантуємо.

Замовити дзвінок