м. Рівне, вул. Захисників Маріуполя, 25

Головна » Новини » «Різдвяний передзвін» від «РЕНОМЕ»: колядування на благодійність

«Різдвяний передзвін» від «РЕНОМЕ»: колядування на благодійність

«Різдвяний передзвін» – це традиційна щорічна благодійна ініціатива групи компаній «РЕНОМЕ». Вже п’ятий рік поспіль працівники організації впродовж кількох днів з колядками та щедрівками вітають з новорічно-різдвяними святами своїх партнерів та інші установи міста.

Кожного разу всі зібрані кошти наша компанія передає на допомогу важкохворим дітям. Тому мета проекту – популяризувати благодійність як акт добровільної безкорисливої допомоги тим, хто її потребує.

Нагадаємо, що торік хор «Різдвяного передзвону» зібрав близько 39 тисяч гривень. Цьогоріч спільними зусиллями ми наколядували 44701 гривню. Ці кошти стали цільовою допомогою п’ятьом онкохворим дітям (по 7 тисяч гривень). Також традиційно вирішили підтримати дитяче відділення Рівненського міського центру медико-соціального обслуговування та реабілітації інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату. Минулого року на частину зібраних коштів для Центру було придбано ортопедичний вертикалізатор. Зараз плануємо забезпечити медичний заклад біговою доріжкою.

Ось ті, заради кого ми колядували цього року:

Андрій Антонюк – 9 років, лімфогрануломатоз

Олександра Киричик – 3 роки, нейрофіброматоз

Шелях Марiя – 12 років, лейкоз

Владислав Тишков – 16 років, лімфома

Юра Шупик – 24 роки, гострий лімфобластний лейкоз

«Такі заходи, як «Різдвяний передзвін», для мене дуже багато означають. Це – не просто допомога, це – шанси у житті. Та й взагалі така підтримка від «РЕНОМЕ» для мене вже не перша. Пам’ятаю, як чотири роки тому колектив організації передав мені кошти на навчання. Саме завдяки цьому я отримав освіту і влаштувався на хорошу роботу. Дякую всім, хто долучається до таких благодійних акцій», – ділиться Юра Шупик.

Загалом вже за п’ять років благодійною колядою вдалось зібрати близько 125 тисяч гривень та допомогти 27 дітям. Також хор «Різдвяного передзвону» обійшов майже сотню рівненських установ. Група компаній «РЕНОМЕ» висловлює подяку всім, хто долучився до збору коштів та підтримав благодійну мету. Ваш внесок вагомий і важливий для кожної дитини, котрій ви допомогли. 

Лінія довіри

Лінія довіри РЕНОМЕ

Шановні співробітники та клієнти, якщо Ви знаєте або стикалися в своїй роботі:
• З вимаганням та отриманням грошових винагород;
• З порушенням Ваших прав;
• З вчиненням проти Вас неправомірних дій з боку співробітників всіх рівнів;
• З порушенням внутрішніх правил і регламентів Компанії;

Ви можете повідомити про ці факти, заповнивши форму нижче.
Анонімність гарантуємо.

Замовити дзвінок