м. Рівне, вул. Захисників Маріуполя, 25

Головна » Новини » Встановлено перші валідатори у автобусах Львівщини

Встановлено перші валідатори у автобусах Львівщини

15 березня, У приміських та міжміських автобусах Львівщини встановили перші пристрої для безготівкового розрахунку за проїзд.

РЕНОМЕ СМАРТ виступає технологічним партнером проекту тристоронньої співпраці Львівської ОВА та  «Smart Ticket Technology».

Плануємо впродовж кількох днів встановити 26 пристроїв, які працюватимуть у тестовому режимі. Кожен пристрій матиме прив’язку до свого маршруту та відповідну тарифну сітку, оскільки в області діють різні тарифи.

«Перші 26 пристроїв для безготівкового розрахунку вже встановлюють в автобусах на маршрутах Рава-Руського напрямку. Коли усі валідатори встановлять, розпочнеться пілотний етап проєкту. В його межах перевірять обладнання й систему, проведуть тестові платежі. Несправності та зауваження, які можуть виникнути у тестовий період, оперативно виправлятимуть», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Львівська область першою в Україні запровадить електронний квиток у приміських та міжміських автобусних маршрутах в межах області. Послуга безготівкового розрахунку в автобусах Львівщини має запрацювати у середині літа 2023 року.

 

 

Лінія довіри

Лінія довіри РЕНОМЕ

Шановні співробітники та клієнти, якщо Ви знаєте або стикалися в своїй роботі:
• З вимаганням та отриманням грошових винагород;
• З порушенням Ваших прав;
• З вчиненням проти Вас неправомірних дій з боку співробітників всіх рівнів;
• З порушенням внутрішніх правил і регламентів Компанії;

Ви можете повідомити про ці факти, заповнивши форму нижче.
Анонімність гарантуємо.

Замовити дзвінок