м. Рівне, вул. Захисників Маріуполя, 25

Головна » Новини » РЕНОМЕ СМАРТ допомагає відновити роботу банківських відділень у Херсоні

РЕНОМЕ СМАРТ допомагає відновити роботу банківських відділень у Херсоні

РЕНОМЕ СМАРТ допомагає відновити роботу банківських відділень у Херсоні

Після 256 днів окупації Херсон нарешті звільнено Збройними силами України. Слідом за цією довгоочікуваною новиною почали з’являтися не менш приємні: про точкове відновлення зв’язку, залізничного сполучення, відкриття супермаркетів, поштових відділень і, зокрема, відновлення банківського обслуговування населення.

РЕНОМЕ СМАРТ, будучи технологічним партнером державного Ощадбанку, з 15 листопада відновлює працездатність обладнання у відділеннях.

Нажаль значна кількість обладнання, яке залишалось в м. Херсоні було викрадено або пошкоджено під час окупації міста. В обмежені строки Ощадбанк здійснив переміщення працездатного обладнання з неокупованих територій України. Однак запуск був не простий, через значні складнощі з логістикою, відсутністю стабільного зв’язку та живлення. Наші інженери доклали максимальних зусиль для забезпечення якісного надання послуг з налаштування, тестування та запуску обладнання в роботу. Додатково в цих складних умовах інженерами здійснювався ремонт та відновлення роботи обладнання, яке перебувало в окупації.

Нині роботу обладнання налаштовано у трьох відділеннях, включаючи центральне. Банкомати, кіоски та POS-термінали доступні для проведення будь-яких банківських операцій (соціальних виплат, зарплати, поповнення чи оплати рахунків, переказів тощо). Щоправда, графік роботи філій банку змінено згідно потужностей генераторів, Starlink-ів та безпеки.

Найближчим часом РЕНОМЕ СМАРТ спільно з Ощадбанком планують поступово відновити торговельну мережу POS-терміналів.

Лінія довіри

Лінія довіри РЕНОМЕ

Шановні співробітники та клієнти, якщо Ви знаєте або стикалися в своїй роботі:
• З вимаганням та отриманням грошових винагород;
• З порушенням Ваших прав;
• З вчиненням проти Вас неправомірних дій з боку співробітників всіх рівнів;
• З порушенням внутрішніх правил і регламентів Компанії;

Ви можете повідомити про ці факти, заповнивши форму нижче.
Анонімність гарантуємо.

Замовити дзвінок