м. Рівне, вул. Захисників Маріуполя, 25

Головна » Новини » РЕНОМЕ виступили партнером створення простору Дія.Бізнес у Рівному

РЕНОМЕ виступили партнером створення простору Дія.Бізнес у Рівному

Для цього Офіс з розвитку підприємництва та експорту, який разом із Мінцифрою втілює проєкт Дія.Бізнес,  підписав багатосторонній меморандум про співпрацю з Рівненською обласною військовою адміністрацією, Рівненською обласною радою, РЕНОМЕ і UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Тож зовсім скоро підприємці Рівненщини отримають нові можливості для розвитку власної справи!

«Партнерство з Дія.Бізнес — наше свідоме та планове рішення. 

Локальне підприємництво не просто зміцнює регіон. Воно є джерелом енергії для всієї країни. Ми у РЕНОМЕ прагнемо сприяти розвитку малого та середнього бізнесу й радо долучаємось до ініціативи Дія.Бізнес. Об’єднавши зусилля, збудуємо краще майбутнє для України», — поділилася Надія Гладкевич, генеральна директорка групи компаній РЕНОМЕ.

Дизайн-проєкт простору Дія.Бізнес вже готовий. Інтер’єр міститиме фірмові елементи мережі центрів підтримки підприємців, за якими легко впізнати локацію.

«З появою у Мінцифри ініціативи створення центрів підтримки підприємництва у містах України ми зрозуміли, що хочемо, щоб саме наш інноваційний бізнес-центр став «магнітом» і майданчиком для розвитку підприємництва в регіоні. Збіглося, що ми змогли знайти партнерів, а також активну підтримку від Мінцифри. Це дало синергетичний ефект та наблизило відкриття центру Дія.Бізнес у Рівному. Місцеві підприємці отримають круте місце для нетворкінгу, презентацій власного продукту, навчання та консультацій. Компанія надала проєкту локацію та втілила в життя дизайн-проєкт ремонту приміщення.

У нас як у девелопера було і є переконання, що якщо ми робитимемо успішними інших — ми розвиватимемо себе», — розповів про візію проєкту Федір Делеган, директор девелоперської компанії «Реноме-Комфорт».

У просторі Дія.Бізнес можна буде отримати безоплатні консультації, відвідати освітні бізнес-події та програми навчання для підприємців, знайти спільноту однодумців для роботи і залучення інвестицій. Консультанти центру нададуть інформацію щодо реєстрації бізнесу та юридичної підтримки.

А ще у центрі Дія.Бізнес буде спеціальна pop-up локація для тестування  своїх товарів та послуг перед виходом на ринок.

Відкриття заплановане на весну 2023 року.

Компанія РЕНОМЕ продовжує розвивати підприємництво у регіоні!

Лінія довіри

Лінія довіри РЕНОМЕ

Шановні співробітники та клієнти, якщо Ви знаєте або стикалися в своїй роботі:
• З вимаганням та отриманням грошових винагород;
• З порушенням Ваших прав;
• З вчиненням проти Вас неправомірних дій з боку співробітників всіх рівнів;
• З порушенням внутрішніх правил і регламентів Компанії;

Ви можете повідомити про ці факти, заповнивши форму нижче.
Анонімність гарантуємо.

Замовити дзвінок