Програма «RenomeLab» запрошує студентів 2-4 курсів для створення власних соціальних проєктів

«RenomeLab» – це програма компанії, яка  передбачає об’єднання активних студентів 2-4 курсу в групи – “lab”, щоб створювати соціальні проєкти для міста під менторством фахівців РЕНОМЕ.

Кожен lab має працювати над проектом, яки й включає в собі створення програмного продукту та маркетинговий супровід.

Під час проєкту кожен учасник отримує практичний досвід роботи в команді з різними фахівцями над реальним проєктом, а результат використає для своєї бакалаврської роботи.

asian-businessmen-businesswomen-meeting-brainstorming-ideas-about-creative-web-design-planning-application-developing-template-layout-mobile-phone-project-working-together-small-office

Програма RenomeLab співпрацює з Національним університетом водного господства та природокористування через ІННОВАЦІЙНИЙ ПІДРОЗДІЛ ІНЖИНІРИНГОВА ЛАБОРАТОРІЯ “НООСФЕРА”

Протягом лабу проходять наступні етапи

формування команди

дослідження

розробка

формування проєкту для роботи

презентація

А головне - це менторство від фахівців РЕНОМЕ

Менторство включає в себе допомогу профі на кожному з етапів: ревю коду, маркетингова стратегія, основи проектного менеджменту, основи дизайну, таргету та інші.

Команда учасників складатиметься з таких ролей

розробник

тімлід

менеджер проєкту

маркетолог

бізнес аналітик

тестувальник

Ти самостійно вибираєш бажану роль при реєстрації залежно від спеціальності та  скілів.

Хто може взяти участь

IT-спеціальності

прикладна математика, інженерія програмного забезпечення, комп'ютерні науки, комп’ютерна інженерія, автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, інформаційні системи та технології та інші.

Спеціальності економіки та менеджменту

економіка (бізнес аналітика та управління персоналом і економіка праці), психологія, журналістика, міжнародні економічні відносини, облік і оподаткування, фінанси, банківська справа та страхування, фінанси, маркетинг, підприємництво, публічне управління та адміністрування.

Інші напрямки

все залежить від мотивації та скілів, які ти хочеш розвивати.

Що ти отримаєш

  • досвід роботи в команді 
  • професійні контакти
  • результат проєкту використаєш в бакалаврській роботі
  • крутий пункт у твоєму резюме
  • нові знайомства, а можливо і нових друзів
  • сертифікат від RenomeLab

ДЕ

Ви зможете працювати в Інноваційному підрозділі  ІНЖИНІРИНГОВА ЛАБОРАТОРІЯ “НООСФЕРА” в Національному університеті водного господарства та природокористування. 

Зустрічі за проєктом будуть проходити 1 раз на тиждень в НУВГП (1 корпус, Open Office) та 1 раз на місяці в RS Academy Renome Smart.

Коли

Старт першого лабу та формування команд розпочинається з 12 листопада 2021 року.

Якщо ти маєш скіл в якомусь із напрямків, або просто активний та хочеш працювати в команді - не пропусти свій шанс створити крутий соціальний проєкт, яким будуть користуватись твої друзі та знайомі!

Наступний сезон стартуватиме з 12.09.22

Якщо виникли питання – nadiia.holiaka@renome.ua