Програма RenomeLab запрошує студентів 2-4 курсів для створення власних соціальних проєктів

RenomeLab – це програма компанії, яка  передбачає об’єднання активних студентів 2-4 курсу в групи – lab, щоб створювати технологічні соціальні проєкти для міста під менторством фахівців РЕНОМЕ.

Кожен lab має працювати над проектом, який включає в собі створення програмного продукту та маркетинговий супровід.

Під час проєкту кожен учасник отримує практичний досвід роботи в команді з різними фахівцями над реальним проєктом, а результат використає для своєї бакалаврської роботи.

asian-businessmen-businesswomen-meeting-brainstorming-ideas-about-creative-web-design-planning-application-developing-template-layout-mobile-phone-project-working-together-small-office

Протягом лабу проходять наступні етапи

формування команди

дослідження

розробка

формування проєкту для роботи

презентація

А головне - це менторство від фахівців РЕНОМЕ СМАРТ

Команда учасників складатиметься з таких ролей

розробник

тімлід

менеджер проєкту

маркетолог

бізнес аналітик

тестувальник

Ти самостійно вибираєш бажану роль при реєстрації залежно від спеціальності та скілів.

Хто може взяти участь

IT-спеціальності

прикладна математика, інженерія програмного забезпечення, комп'ютерні науки, комп’ютерна інженерія, автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, інформаційні системи та технології та інші.

Спеціальності економіки та менеджменту

економіка (бізнес аналітика та управління персоналом і економіка праці), психологія, журналістика, міжнародні економічні відносини, облік і оподаткування, фінанси, банківська справа та страхування, фінанси, маркетинг, підприємництво, публічне управління та адміністрування.

Інші напрямки

все залежить від мотивації та скілів, які ти хочеш розвивати.

Що ти отримаєш

  • досвід роботи в команді 
  • професійні контакти, а можливо й пропозицію по роботі
  • результат проєкту використаєш в бакалаврській роботі
  • крутий пункт у твоєму резюме
  • нові знайомства, а можливо і нових друзів
  • сертифікат від RenomeLab

ДЕ

Зустрічі проходять в навчальному закладі учасників команди та в офісі RENOME SMART 1 раз на тиждень.

Коли

Старт на студентську програму розпочинається в квітні 2023 року в Острозькій Академії. Слідкуйте за оновленнями.

Якщо ти маєш скіл в якомусь із напрямків, або просто активний та хочеш працювати в команді - не пропусти свій шанс створити крутий соціальний проєкт, яким будуть користуватись твої друзі та знайомі!

Слідкуйте за оновленнями та наступним стартом програми у вашому навчальному закладі

Якщо виникли питання – nadiia.holiaka@renome.ua

Активні проєкти

Lab_2

DiditalLAB

DiditalLAB – це акселераційна програма для створення інноваційних ідей та перетворення їх у цифрові продукти проєктів для міст, спільнот та громад,  розроблена спільно з Національним університетом Острозька Академія.

Термін проведення

квітень-травень 2023 року

Старт

10 квітня

Структура програми

6 навчальних тренінгів, зустрічі з менторами та експертами у галузях проєктного менеджменту, маркетингу, програмування

Дедлайн заповнення заявок: 7 квітня

Маєте питання?

Контакти: yulia.shulyk@oa.edu.ua

Успішні кейси

Lab_1

Lab_1 – це 7 активних студентів 2-4 курсу Національного університету водного господарства та природокористування і Рівненського фахового коледжу.

Протягом перших зустрічей учасники разом з менторами генерали ідею для майбутнього проєкту. Серед ініціатив були ідеї додатків для велопарковки, оплати транспорту, новинний портал, платформа подачі ініціатив та інші. Зважаючи на власні ресурси та потреби міста, зупинились на створенні туристичного продукту.

В результаті генерації ідей та дослідження студенти розробили стартап, який стимулюватиме розвиток нового бізне-напрямку в місті та зробить Рівне більш комфортним та привабливим для мешканців та наших гостей – цифровий продукт «єПарковка».

Команда презентувала представникам муніципальної варти комплексне вирішення проблеми, яке складається з апаратно-технічного забезпечення, програмної частини та мобільного додатку.

Стартап вже отримав попередні коментарі від уповноважених представників міста і на даний момент команда готова впровадити в проєкт в життя при скасуванні воєнного стану в Україні.

Lab_0

Our challenge

Покращити ситуацію з великими чергами на вакцинацію та отримання сертифікатів

Пілотна команда Lab_0 була сформована до завершення Open Call, тому й отримала таку назву. команда складається всього з двох учасників, які успішно пройшли етап відбору та стали першопрохідцями програми.

Такий швидкий розвиток подій зумовлений актуальністю теми, адже команда працювала над пришвидшенням видачі сертифікатів про вакцинацію Covid-19 у 2021 році.

Разом з консультантом сервіс дизайн підходу команада здійснила дослідження проблеми та можливих шляхів вирішення. Результатом стала пропозиція програмного забезпечення для однієї з лікарень Рівного.

Lab_1 та Lab_0 було реалізовано в тісній співпраці з Національним університетом водного господарства та природокористування через ІННОВАЦІЙНИЙ ПІДРОЗДІЛ ІНЖИНІРИНГОВА ЛАБОРАТОРІЯ “НООСФЕРА”

Відгуки учасників