м. Рівне, вул. Захисників Маріуполя, 25

Головна » РЕНОМЕ сьогодні

РЕНОМЕ сьогодні

РЕНОМЕ – група компаній, що рухає технології в майбутнє

Наші інтереси та активи зосереджені в галузі IT-технологій та рішень для фінансового сектору; в сфері будівництва, девелопменту, а також виробництва металопластикових конструкцій.

Філософія команди РЕНОМЕ об’єднує передові технології та багаторічний досвід заради ефективного та якісного результату. 

У галузі IT-технологій та FinTech-рішень успішно працює РЕНОМЕ СМАРТ. Компанія займається продажем та обслуговуванням банківської техніки, програмних продуктів для банків та бізнесу в цілому.

Переважна більшість рішень РЕНОМЕ СМАРТ є власною розробкою, що проходять стадії проектування, конструювання та виробництва безпосередньо в Україні. Водночас, послугами та рішеннями компанії користуються банки та фінансові організації у 20 країнах світу.

На сьогодні РЕНОМЕ СМАРТ здійснює аутсорс-супровід банкоматної мережі найбільших банків України та впроваджує рішення з автоматизації процесів у муніципальній сфері. Програмні розробки компанії підвищили зручність обслуговування відвідувачів ЦНАПів у 26 містах України.

 

Комплексну автоматизацію бізнесу здійснюють спеціалісти напряму ERP RENOME. Компанія надає послуги з автоматизації обліку та управління підприємства з 1999 року. Компанія є консультантом Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і входить в ТОП загальноукраїнського рейтингу «Спілки автоматизаторів бізнесу».

Сьогодні РЕНОМЕ — і лідер на ринку нерухомості.

РЕНОМЕ КОМФОРТ – це девелоперська компанія повного циклу, що займається пошуком ділянок для будівництва, оцінкою об’єктів нерухомості, розробкою проектів, реалізацією та обслуговуванням об’єктів після введення в експлуатацію. На сьогодні компанією РЕНОМЕ КОМФОРТ в місті Рівне збудовано та здано 65 000 мжитлової нерухомості. Девелопер здійснює управління 25 000 м2 комерційної нерухомості.

РЕНОМЕ ЄВРОБУД, що входить до групи компаній, займається капітальним будівництвом житла, а також об’єктів соціальної, промислової та культурної сфери. Інноваційні, нестандартні рішення компанії змінюють уявлення про сучасну архітектуру в Рівному. Будівництво ЖК Spectrum є прикладом запровадження таких технологій.

Група компаній РЕНОМЕ завжди відкрита для нового досвіду і здатна його реалізувати. 

Лінія довіри

Лінія довіри РЕНОМЕ

Шановні співробітники та клієнти, якщо Ви знаєте або стикалися в своїй роботі:
• З вимаганням та отриманням грошових винагород;
• З порушенням Ваших прав;
• З вчиненням проти Вас неправомірних дій з боку співробітників всіх рівнів;
• З порушенням внутрішніх правил і регламентів Компанії;

Ви можете повідомити про ці факти, заповнивши форму нижче.
Анонімність гарантуємо.

Замовити дзвінок