Підтримка соціальних ініціатив

Культура та мистецтво

фф.png

«РЕНОМЕ» активно сприяє розвитку української культури, підтримуючи фестивалі, музичні та поетичні події, конкурси талантів та ін.

Так, скажімо, компанія є традиційним партнером міжнародного джазового фестивалю «Art Jazz Cooperation», що вважається одним з наймасштабніших культурних заходів Волині. Кожного року фестиваль гостинно приймає музикантів не тільки з України, а й з Польщі, Німеччини, Чехії, Франції, Італії, Ізраїлю, Сполучених Штатів Америки, Грузії, Естонії та інших країн. Хедлайнерами джазового свята стали Олег Скрипка, Кіт Данн, Пікардійська Терція, Карл Фрієрсон, Алекс Ренар, Ніно Катамадзе, Боріс Саволделлі та інші.

35 000 грн витрачено на підтримку молоді у 2015-му


Інвестуємо у майбутнє

smart.png

Підтримуємо молодь та сприяємо її професійному розвитку. Вона є майбутнім нашого суспільства та країни вцілому. З цією метою компанія неодноразово ставала партнером освітніх та інтелектуальних проектів міста та області: гри «Що?Де?Коли?», компанія є щорічним партнером студентської бізнес-гри Smart Challenge.

15 шкіл взяло участь у проекті «Майстри нашого міста»

356 школярів відвідало товариства групи компаній


Освітні екскурсії для школярів

3.png

У 2014 році компанія започаткувала освітню ініціативу «Майстри нашого міста» з метою ознайомлення підростаючого покоління з цікавими професіями та допомоги у визначенні майбутнього фаху.

Учасники екскурсій – учні 5-6 класів та їх педагоги. У рамках профорієнтаційної ініціативи вони познайомляться з різноманіттям професій, їхніми можливостями та особливостями, спробують себе у ролі будівельника, сервісного інженера, комірника, бухгалтера, директора та інших іпостасях. А гідами виступають самі співробітники компанії.

Крім того, у рамках проекту з’явився комікс з однойменною назвою та з 3D-зображеннями. З його допомогою маленькі читачі занурюються у вир пригод неймовірним і старовинним містом Суренж.

76 000 гривень виділено компанією у рамках конкурсу грантів

Реалізовано 8 проектів у 2014 - 2015 роках


Конкурс грантів

4.png

У 2014 році компанія започаткувала грантову підтримку проектів місцевих громад. Спочатку перевага надавалася проектам, що пов’язані із запровадженням нових та цікавих форм роботи з виховання та навчання молоді та створенням середовища спілкування, що сприятиме активізації здорового способу життя, екологічної свідомості, розвитку творчих та освітніх здібностей молоді. Розмір гранту становив до 15 000 гривень.

Лише у 2014 році завдяки ініціативі у місті було реалізовано шість проектів на суму 48,4 тисячі гривень, а у 2015-му тут з’явився новесенький workout-майданчик та освітній проект «Rivne Skills Hub».

З 2016-го конкурс дещо змінив вектор фінансування. Відтепер перевага надається проектам з енергоефективності. А розмір гранту становить близько 30 000 гривень. Подробиці на сторінці конкурсу.

Підтримка соціальних ініціатив 

Головна сторінка Програма «Заради усмішок дітей»