«Зелена компанія»

Соціальна відповідальність групи компаній «РЕНОМЕ» є невід’ємною частиною діяльності під час якої ми враховуємо інтереси суспільства, беручи на себе відповідальність за вплив компанії на споживачів, працівників, громаду та навколишнє середовище.

Дотримання етичних норм та стандартів праці, турбота та посильна допомога соціально незахищеним категоріям дітей — для нас ці питання вже давно є пріоритетними у веденні бізнесу. У 2013 році до цього переліку додається комплексна екологічна програма у сфері захисту навколишнього середовища «Зелена компанія».

Ми серйозно і відповідально ставимося до питань захисту навколишнього середовища і вважаємо себе частиною екологічної системи, пропагуючи політику збереження.

Саме тому, ми розробили свої прості правила екологічної поведінки, дотримуючись яких, кожен працівник групи компаній «РЕНОМЕ» зможе зменшити негативний вплив на навколишнє середовище.

Під час впровадження програми «Зелена компанія» ми керуємося концепцією 3GR (від англ. Reduce,Reuse, Recycle): зменшуй, повторно використовуй, переробляй.

«Зелена компанія» — це комплекс дій і заходів, спрямованих на мінімізацію використання недружніх до навколишнього середовища матеріалів (економія енергоносіїв, паперу, природних ресурсів, збір макулатури, тощо), а також екологічні акції, що мають на меті інформувати людей про негативні наслідки забруднення довкілля, заохочувати зберігати природу та не засмічувати зелені зони міста.

Головна сторінка Нагороди та досягнення