Корпоративна благодійність

Благодійність є частиною відповідальності групи компаній «РЕНОМЕ» перед суспільством.

4345.png

Керуючись бажанням полегшити долю людей, які потребують допомоги, група компаній «РЕНОМЕ» прийняла рішення про розгляд благодійних звернень та виділення посильної допомоги жителям Рівненської області, що звертаються з подібними проханнями. Ми підтримуємо та ініціюємо благодійні проекти різного напрямку, але пріоритетним є надання благодійної допомоги дітям, які потребують особливого піклування. Це можуть бути благодійні цільові внески на дитяче оздоровлення, підтримка творчих дитячих ініціатив (талановитої молоді).
Пріоритетність мають листи, якщо вирішення проблем або їх часткове вирішення охоплює значну кількість дітей, а сама проблема стосується оздоровлення та розвитку соціально незахищених дітей.
Можливе надання допомоги, яка не стосується дітей у випадках коли проблему може вирішити одне з товариств компанії своїми товарами та послугами.

Соціальна місія групи компанії «РЕНОМЕ» — започатковуючи інноваційні методи, інвестувати кошти та сили для покращення якості дитячого життя, здоров’я, підтримувати творчі дитячі ініціативи соціально незахищених верств на місцевому рівні.


8 років підтримуємо вихованців шкіл-інтернатів

87 благодійних акцій реалізовано або підтримано компанією за вісім роківПіклування про дітей

«РЕНОМЕ» опікується вихованцями Тучинської школи-інтернату, Рівненського притулку для неповнолітніх та РНРЦ «Особлива дитина», де живуть та навчаються понад 500 дітей з вадами здоров’я та дітей позбавлених батьківської любові.

Для них компанія створює кращі можливості для розвитку та соціалізації, допомагає інтегруватися в суспільне життя, надає матеріальну та технічну допомогу. Працівники підтримують регулярний зв'язок з дітками, відвідують їх, готують подарунки до дня Святого Миколая, Міжнародного дня захисту дітей, Дня знань та ін.

Щорічно ми беремо участь у благодійних акціях «Добро на Різдво» та «Благодійний марафон» Рівненського міського палацу дітей та молоді.

Окрім цього, у компанії по систематично допомагають пацієнтам з відділення онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні.

line2.png

169 017 грн зібрано працівниками в рамках «Різдвяного передзвону» з 2012 по 2017 рр

67 організацій та партнерів компанії долучились до акції

32 важкохворих дітей підтримано

273 програми колядок виконано 18 виконавцями


da9fc8dafee083ac321cdc081efb1c43.jpg

«Різдвяний передзвін»

З 2012 року у Рівному існує добра благодійна традиція «Різдвяний передзвін». Її мета, в першу чергу, допомогти тим, хто цього потребує – маленьким українцям зі страшною хворобою, єдиним новорічним бажанням яких є одужання.

Щороку співробітники компанії ретельно готуються, вивчають нові колоритні колядки та щедрівки. А в святковий зимовий час радо дарують гарний настрій власним партнерам та колегам. Тут сподіваються, що хорошими ділами зможуть залучити до традиції якомога більше небайдужих, а отже - наблизити мрії діток до реальності.

Також завдяки благодійній ініціативі світ побачила книга «Колядки та щедрівки Древлянського краю». Підготовка над нею тривала близько 3 місяців, а у підготовці взяли участь близько 60-ти працівників групи компаній «РЕНОМЕ», 8 фольклорних колективів загальною чисельністю понад 100 чоловік. 


Головна сторінка Спонсорство