Соціальна відповідальність РЕНОМЕ

Корпоративна соціальна відповідальність РЕНОМЕ

Побудувати успішний і прибутковий бізнес і бути відповідальною соціальною компанією — цілі, які не суперечать, а доповнюють одна одну.

За ключовими сферами соціальної відповідальності ми виробили ряд принципів, які визначають нашу політику та дії.

Бути відповідальною соціальною компанією значить для нас:

 • Дотримуватися всіх юридичних зобов’язань перед державою, вчасно й прозоро сплачувати податки.
 • Чесно та прозоро працювати з усіма зацікавленими сторонами: клієнтами, бізнес-партнерами, акціонерами, інвесторами, постачальниками, урядовими структурами.

У 2007 році ЗАТ «РЕНОМЕ» нагороджено відзнакою «Кращий роботодавець року -2006».

Soc2012.jpg
Бути соціально відповідальним роботодавцем значить для нас:

 • Створювати співробітникам гідні умови праці, включно з рівнем заробітної плати.

 • Впроваджувати сучасні методи організації праці та розвивати корпоративну культуру; дотримуватися високих стандартів безпеки праці; надавати співробітникам рівні можливості, справедливо оцінювати внесок кожного в успішність бізнесу.

 • Інвестувати в людські ресурси, навчати співробітників і надавати їм можливості розвитку, щоб кожен міг повністю реалізувати свій потенціал.Компанія «РЕНОМЕ» підтримує достойні ініціативи в галузі освіти, а таож здійснює цільові благодійні пожертви, які спрямовані на підтримку дитячого здоров’я.

Благодійність

Благодійність є частиною відповідальності групи компаній «РЕНОМЕ» перед суспільством.

charityКеруючись бажанням полегшити долю людей, які потребують допомоги, група компаній «РЕНОМЕ» прийняла рішення про розгляд благодійних звернень та виділення посильної допомоги жителям Рівненської області, що звертаються з подібними проханнями. Ми підтримуємо та ініціюємо благодійні проекти різного напрямку, але пріоритетним є надання благодійної допомоги дітям, які потребують особливого піклування. Це можуть бути благодійні цільові внески на дитяче оздоровлення, підтримка творчих дитячих ініціатив (талановитої молоді).
Пріоритетність мають листи, якщо вирішення проблем або їх часткове вирішення охоплює значну кількість дітей, а сама проблема стосується оздоровлення та розвитку соціально незахищених дітей.
Можливе надання допомоги, яка не стосується дітей у випадках коли проблему може вирішити одне з товариств компанії своїми товарами та послугами.

Соціальна місія групи компанії «РЕНОМЕ» — започатковуючи інноваційні методи, інвестувати кошти та сили для покращення якості дитячого життя, здоров’я, підтримувати творчі дитячі ініціативи соціально незахищених верств на місцевому рівні.

Товариства групи компаній допомагають по мірі своїх можливостей організаціям та установам згідно профілю своєї діяльності.

viknova_obllikarnya.jpgТОВ «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» надає матеріали для ремонту дитячих закладів міста. А саме, було надано благодійну допомогу матеріалами для ремонту школи-консультпункту для дітей з вадами зору м. Рівне, підлітковому клубу, школі для дітей з особливими потребами «Особлива дитина», Центру соціальної адаптації дітей з особливими потребами «Пагінець», Червоному хресту.

onko.jpgТОВ «РЕНОМЕ-ПАРТНЕР» у рамках благодійної акції «Зігріємо теплом» виготовило та встановило 143 вікна в обласну дитячу лікарню, також було виготовлено металопластикові вікна для помешкання багатодітної сім’ї (12 дітей) у Рівненському районі, виготовлено 7 вікон у Демідівську районну лікарню, встановило вікна у диспансері радіаційного захисту населення, в школі-консультпункті для дітей з вадами зору, в садочку для дітей з вадами слуху, Демидівській школі-інтернат, пологовому будинку м. Рівне, встановлені вікна у спелеокімнаті рівненського міського будинку дитини, у рівненському обласному спеціалізованому диспансері радіаційного захисту населення.


ПрАТ «РЕНОМЕ» постійно підтримує Тучинську школу-інтернат, консультпункт-школу для сліпих та слабозорих дітей, посильно підтримує дітей-діабетиків через обласну Асоціацію діабетиків, не забуває дітей з Рівненського притулку для неповнолітніх, школу для дітей з особливими потребами «Особлива дитина» та діток з відділення онкогематології обласної дитячої лікарні.


Групу компаній «РЕНОМЕ» визнали «Благодійником року — 2008» у номінації «Охорона здоров’я та просвітництво».

Соціальна програма "Заради усмішок дітей"

Одним з пріоритетних напрямків благодійної діяльності групи компаній «РЕНОМЕ» є турбота про дітей. Кожен з дитячих соціальних закладів Рівненської області певною мірою потребує допомоги.

Наша компанія започаткувала цільову програму під назвою «Заради усмішок дітей» для соціально незахищених дітей, яка реалізовуватиметься впродовж 2013-го року.

Проект має на меті не задовільняти матеріальні потреби вихованців соціальних закладів, а акцентувати увагу на інтеграції дитини у соціальні групи, формуванні ціннісних орієнтацій, створенні оптимальних умов для духовного росту особистості, що розвивається.

Для того, щоб взяти участь у програмі корпоративного волонтерства не потрібно володіти спеціальними знаннями. Достатньо мати бажання своєю підтримкою та піклуванням допомогти громаді розв'язати певні соціальні проблеми.

Разом ми допоможемо знедоленим дітям бути щасливішими та знайти свою дорогу в житті!

У програмі братимуть участь соціально незахищені діти — вихованці таких закладів:

 • Притулок для дітей служби у справах дітей РОДА — 20 дітей без домівки та дітей, батьків яких щойно позбавили батьківських прав, віком 6-15 років (м. Рівне, вул. Кутузова, 23а);
 • Рівненський спеціальний дошкільний дитячий будинок — 40 дітей-сиріт, віком 6-7 років (м. Рівне, вул. О. Олеся, 16);
 • Тучинська школа-інтернат — 40 дітей-сиріт або з опікунами, віком 9-15 років (Рівненський район, с. Тучин).

Протягом 2013-го року були втілені наступні тематичні заходи:

 • Книги джерело знань. Від старовини до сучасності. Обласна бібліотека.
 • Розвиток творчого мислення. Парк ім. Т. Г. Шевченка. Майстер-клас від фотографа.
 • Екскурсія маршрутом зоологічного парку. Пікнік-урок правил поведінки на природі.
 • Оглядова екскурсія рідним містом. Пізнавальний квест у краєзнавчому музеї.
 • Спортивне змагання «Веселі старти». Майстер-клас від тренера одного з видів спорту.
 • Професійна орієнтація. Екскурсія офісом «РЕНОМЕ», виробництвом «РЕНОМЕ-ПАРТНЕР», будівництвом «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД».

«Зелена компанія»

Соціальна відповідальність групи компаній «РЕНОМЕ» є невід’ємною частиною діяльності під час якої ми враховуємо інтереси суспільства, беручи на себе відповідальність за вплив компанії на споживачів, працівників, громаду та навколишнє середовище.

Дотримання етичних норм та стандартів праці, турбота та посильна допомога соціально незахищеним категоріям дітей — для нас ці питання вже давно є пріоритетними у веденні бізнесу. У 2013 році до цього переліку додається комплексна екологічна програма у сфері захисту навколишнього середовища «Зелена компанія».

Ми серйозно і відповідально ставимося до питань захисту навколишнього середовища і вважаємо себе частиною екологічної системи, пропагуючи політику збереження.

Саме тому, ми розробили свої прості правила екологічної поведінки, дотримуючись яких, кожен працівник групи компаній «РЕНОМЕ» зможе зменшити негативний вплив на навколишнє середовище.

Під час впровадження програми «Зелена компанія» ми керуємося концепцією 3GR (від англ. Reduce,Reuse, Recycle): зменшуй, повторно використовуй, переробляй.

«Зелена компанія» — це комплекс дій і заходів, спрямованих на мінімізацію використання недружніх до навколишнього середовища матеріалів (економія енергоносіїв, паперу, природних ресурсів, збір макулатури, тощо), а також екологічні акції, що мають на меті інформувати людей про негативні наслідки забруднення довкілля, заохочувати зберігати природу та не засмічувати зелені зони міста.

Спонсорство

Група компаній "РЕНОМЕ" також надає спонсорську підтримку спортивним та культурним заходам міста Рівне.

spidvej.jpg"РЕНОМЕ-ПАРТНЕР" (ТМ «ВІКНОВА») спільно з компанією "REHAU" виступили офіційним спонсором проведення змагань зі спідвею Відкритого Чемпіонату Польщі, що проходив на рівненському мототреці у 2008 році. Участь у змаганнях взяли команди Польщі, Угорщини та України.


drevlanski_dzerela.jpgУ 2010 році компанія підтримала Міжнародний молодіжний фестиваль традиційної народної культури «Древлянські джерела», який вже давно став візитівкою не тільки міста Рівне, а й усієї нашої держави.jazz_fest2.jpgУ 2011 році група компаній "РЕНОМЕ" виступила спонсором XI міжнародного джазового фестивалю «Jazz Bez» під слоганом «Бізнес в стилі джаз».1selecky.jpgТОВ «РЕНОМЕ-СМАРТ» щороку підтримує чемпіонат комп’ютерної академії «ШАГ» з інформаційних технологій, метою якого є підтримка обдарованих спеціалістів з IT-технологій.

Главная страница Благодійна діяльність