Садили дерева й кущі на "Північному"

22 Апреля

Садили дерева й кущі на "Північному"

19 квітня відбулася перша з низки природоохоронних акцій з благоустрою та озеленення міста, ініційована групою компаній «РЕНОМЕ». Напередодні Дня захисту Довкілля 20 активістів з числа працівників компанії збільшили територію зелених насаджень Північного, району, якому чи не найбільше бракує зелених зон.Група компаній «РЕНОМЕ» серйозно і відповідально ставиться до питань захисту навколишнього середовища, вважає себе частиною екологічної системи та пропагує політику збереження. Природоохоронна акція «Смарагдове місто» стала наступним кроком у втіленні комплексної екологічної програми «Зелена компанія». За 3 місяці, що минули з моменту старту програми, працівники групи компаній здали на вторинну переробку 2265 кг. використаного паперу. За виручені кошти у розмірі 906 грн. було придбано та висаджено дерева та чагарники, а саме: береза повисла – 22 шт., клен сріблястий цукристий – 12 шт., форзиція жовта – 12 шт. Усього 46 дерев та кущів.


Організатори акції вбачають необхідність збільшення площ зелених насаджень у місті. Адже завдяки новоствореним зеленим просторам можна досягти значного ефекту зниження рівня запиленості та загазованості, шуму, регулювати в необхідному напрямку температуру повітря та його відносну вологість, організовувати місця відпочинку та прогулянок.


Соціальна відповідальність групи компаній «РЕНОМЕ» є невід’ємною частиною діяльності, під час якої ми враховуємо інтереси суспільства, беручи на себе відповідальність за вплив компанії на споживачів, працівників та громаду. У 2013 році до таких пріоритетних питань у веденні бізнесу, як дотримання етичних норм і стандартів праці, турбота та посильна допомога соціально незахищеним категоріям дітей, додалася ще одна - комплексна екологічна програма у сфері захисту навколишнього середовища «Зелена компанія».

Повернутися до списку

22 Апреля

Садили дерева й кущі на "Північному"

19 квітня відбулася перша з низки природоохоронних акцій з благоустрою та озеленення міста, ініційована групою компаній «РЕНОМЕ». Напередодні Дня захисту Довкілля 20 активістів з числа працівників компанії збільшили територію зелених насаджень Північного, району, якому чи не найбільше бракує зелених зон.