Новини

Події

11.09.2017

Підтримуємо святкування Дня міста з вами і для вас

Група компаній «РЕНОМЕ» підтримала святкування Дня міста, виступивши титульним меценатом свята.
Ми завжди кажемо про те, що працівники групи компаній «РЕНОМЕ» - рівняни, які пишаються ними бути і розповідати про це іншими, тож у День міста не змогли лишитись осторонь і усіма можливими засобами підтримали його проведення.

Бажаючи працювати на благо міста та його жителів, група компаній «РЕНОМЕ» стала титульним меценатом Дня міста, підтримуючи організацію концерту та виступаючих на ньому.
А щоб місто залишалось веселим, здоровим та спортивним, вирощуючи майбутніх чемпіонів, РЕНОМЕ стала спонсором забігу «Start Trek» і з задоволенням долучилась до самого пробігу, продемонствувавши важливість командної роботи та силу духу кожного з працівників. 
FB_IMG_1504716929400.jpg

Музика – дуже важлива складова життя людини і її естетичного розвитку. Продукти ТМ “Вікнова” – це якість та надійність, тому РЕНОМЕ-ПАРТНЕР як ніхто інший розуміє важливість цих факторів. І саме тому вони виступили спонсорами “Art jazz fest”, адже вважають, що дуже важливо слухати і підтримувати якісний матеріал.
FB_IMG_15048607390.jpg
Разом з вами працівники РЕНОМЕ танцювали під сценою у центрі міста, приймали участь у командних забігах «Start Trek» та насолоджувались музикою від «Art Jazz fest». Ще приємніше було робити це, адже знали, що вклали у всі ці події часточки своєї душі і нескінченої підтримки. 


Повернутися до списку

Головна сторінка Блоги