Новини

Події

20.07.2017

Заявка на перемогу. Реноме-Євробуд бере участь у конкурсі IBuild

РЕНОМЕ вже не вперше бере участь у всеукраїнських конкурсах, що проводяться Конфедерацією будівельників України. Цього року відбуватиметься V всеукраїнська будівельна премія IBUILD, яка є важливим заходом з визначення найкращих проектів, фахівців та підприємств сфери будівництва.

Компанія «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» не пройшла повз цей конкурс, тому було вирішено подати заявку з інноваційним проектом житлового комплексу класу comfortЖК "Spectrum", адже він дійсно змінює уявлення про сучасну архітектуру у Рівному. "Spectrum" – це черговий об’єкт ТОВ «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД»: підприємство відоме рівнянам як забудовник ЖК «Родинний» (вул. Є. Коновальця), будинку на Тихій, 7 та ЖК «Гетьман Виговський» (вул. Буковинська).

Spectrum1 (3).JPG

Однією з категорій, на які було відіслано заявки є «Відкриття року. Енергоефективне житло року», адже Житловий Комплекс «SPECTRUM» є прикладом будівництва з високим класом енергоефективності. Це абсолютно новий підхід у містобудуванні, у розробці якого поєднуються багаторічний досвід вітчизняного будівництва та новітні світові тенденції. Він подобається активним людям, які живуть у динамічному ритмі та цінують яскраві моменти життя.

Результати будуть оголошені 9 серпня – на урочистостях з нагоди Дня будівельника, тому тримайте за нас кулачки, адже приємно отримувати похвалу як від клієнтів, так і від експертів та професіоналів. Повернутися до списку

Головна сторінка Блоги