Новини

Події

05.12.2016

«ВІКНОВА»: перший віконний шоу-рум у Рівному

«РЕНОМЕ-ПАРТНЕР» вирішив створити власний простір ідей та можливостей, виставкових зразків та останніх трендів віконного ринку. Фірмовий салон «ВІКНОВА» – перший у Рівному віконний шоу-рум нового формату, що незабаром з’явиться за вулицею Соборна, 364В.

Офіс компанії розміститься на території старого приміщення колишнього «Ремзаводу». Це – ревіталізація старого непримітного приміщення, його «друге» дихання та інноваційність. В оновленому приміщенні буде опен-спейс, коворкінг для бізнес-зустрічей. Дістатися до салону «ВІКНОВА» можна пішки з центру, чи маршруткою, яка підвезе вас прямо під двері.

111.jpg

Ідея нового простору полягає в тому, що це місце стане альтернативою старим сумним офісним приміщенням та відкриє двері для дизайнерів, архітекторів, інженерів, проектантів, представників будівельної галузі. Тут вони знайдуть усю необхідну інфраструктуру для роботи та ведення власного бізнесу.

Перший поверх буде інноваційним та «стратегічним» водночас: на декількох десятках квадратних метрів розміститься коворкінг. Крім того, на виставкових стендах будуть останні новинки продукції ТМ «ВІКНОВА». Це дозволить покупцям власноруч розглянути зразок, обрати бажаний варіант, колір, здійснити попередній розрахунок та ін. На другому поверсі – все для працівників компанії: персональне комфортне робоче місце, конференц-зали, кухня та затишні локації для відпочинку. Поруч з будівлею — зручні стоянки для авто та велосипедів. 


Повернутися до списку

Головна сторінка Блоги