Новини

Події

22.11.2016

Як зробити успішною HR-діяльність, розповіла студентам НУВГП начальник служби персоналу «РЕНОМЕ» Наталія Григорук

Про секрети і нюанси роботи служби персоналу говорили 10 листопада у стінах Національного університету водного господарства та природокористування. Студенти спеціальностей «Управління персоналом та економіка праці» і «Менеджмент» мали нагоду зустрітися з начальником служби персоналу групи компаній «РЕНОМЕ» Наталією Григорук.

Якими знаннями і якостями повинен володіти менеджер по персоналу? Де, як і за якими критеріями здійснювати пошук і відбір кандидатів? На що звертати увагу при розробці HR-стратегії? Отримали відповіді на ці та багато інших запитань студенти кафедри «Трудових ресурсів і підприємництва». Досвідчений HR-фахівець Наталія Іванівна поділилася досвідом своєї професійної діяльності, зауважила, якими рисами має володіти сучасний управлінець персоналу, розкрила особливості роботи HR з огляду на специфіку різних напрямів розвитку компанії «РЕНОМЕ».

14991981_1687349604908688_1926117080691657775_n.jpg

В ході зустрічі з майбутніми HR менеджерами обмінювалися не лише запитаннями і знаннями, а й візитками та резюме. Студенти з перших уст дізнатися про діяльність групи компаній «РЕНОМЕ» та про можливості працевлаштування там. Зокрема, випускники спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» залишили для ознайомлення свої резюме, а начальник служби персоналу Наталія Григорук планує з кожним провести індивідуальну співбесіду. Повернутися до списку

Головна сторінка Блоги