Новини

Події

20.09.2016

Компанія РЕНОМЕ-СМАРТ створила програмне забезпечення для Рівненського регіонального ЦНАП

Вже протягом місяця в Рівненському регіональному центрі надання адміністративних послуг працює програмне забезпечення розробки РЕНОМЕ-СМАРТ - електронна інформаційно-телекомунікаційна система «ЦНАП-Smart-quality-service», призначена для формування і ведення єдиного реєстру територіальної громади; зберігання, захисту, обробки, використання і поширення інформації про особу та про документи, до яких вносяться відомості.

Дане ПЗ є складовою основного процесу надання адміністративних послуг у сфері реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання, де громадяни отримують сервіс нового, прогресивного формату.

Візит до ЦНАП зазвичай розпочинається з рецепції, де відвідувач отримує консультацію та чек на прийом із зазначеним часом.

Система «електронної черги» керує процесом видачі чеків, побудови черги обслуговування та викликом відвідувачів до потрібного адміністратора, який проводить реєстраційні дії.

З моменту початку роботи адміністратора в процес «включається» програмне забезпечення від РЕНОМЕ-СМАРТ «ЦНАП-Smart-quality-service».

Основним завданням ПЗ є мінімізація часу для виконання наступних процедур:

· Реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання

· Автоматичне формування та друк заяви

· Видача довідки про реєстрацію місця проживання

· Видача довідки про зняття реєстрації місця проживання

· Видача довідки про склад сім’ї та зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб

· Видача довідки про відсутність відомостей про реєстрацію місця проживання фізичних осіб

· Друк адресної картки.

Завдяки цьому процес займає лічені хвилини та потребує мінімум зусиль для заповнення необхідних документів, адже весь ланцюжок дій автоматизований. Всі документи друкуються максимально заповненими потрібною інформацією, а відвідувачу лишається поставити свій підпис.

Адміністративна частина ПЗ має інструменти для аналізу та контролю роботи персоналу.

В результаті процес надання адміністративних послуг стає швидким та неклопітким, а в людини з’являється більше часу для себе, близьких та друзів ;)Повернутися до списку

Головна сторінка Блоги