Новини

Події

23.08.2016

На мапі Рівного з’явиться нова вулиця

Упродовж чотирьох днів фестивалю «Art jazz cooperation» на сценах Рівного та Луцька гратимуть джазові колективи з Польщі, Ізраїлю, Молдови, Грузії та Україна. Музичну частину доповнить чудовий фільм «Співаючі під дощем» та виставка робіт рівненського фотографа.

Шість років поспіль незмінним партнером музичного дійства у Рівному є група компаній «РЕНОМЕ». Тут переконані, що слід підтримувати людей, які створюють нові цінності.

«Колись Чарлі Маркер сказав про суть джазу таку річ: «Спершу треба вивчити свій інструмент, далі прослухати все, що було зроблене на тому інструменті до тебе, а потім ти мусиш забути перше і друге та просто грати», — коментує Надія Гладкевич, генеральний директор ПрАТ «РЕНОМЕ». — Якщо провести паралель, то у нашій компанії все точно так само. Це наче бізнес у стилі джаз. Кожен працівник — віртуоз у своїй справі, який дбає аби у підсумку музика була якісною.»

Одними із напрямків «РЕНОМЕ» є будівництво та девелопмент. Компанія майже чверть століття створює у місті не лише будинки, а й цілі вулиці та житлові комплекси. Тому цього року спільно з організаторами фестивалю вирішили підготувати сюрприз для жителів міста. Ним стане відкриття першої в місті Джазової вулиці.

Розташується вона у парку їм. Т.Г.Шевченка, поруч з чорно-білими сходами-клавішами роялю з висловами відомих джаз-менів світу. До речі, їх працівники компанії подарували місту до минулорічного музичного свята.

Офіційне відкриття відбудеться у вівторок, 23 серпня, о 19:00год. А щоб вулицю можна було легко знайти — на гугл-мапі міста зроблять спеціальне позначення. Також там з’явиться ще одна мистецька інсталяція — раритетні гітари, що слугуватимуть будиночками для пернатих.

Не прогавте момент прогулятися Джазової вулицею першими! 
Повернутися до списку

Головна сторінка Блоги