Новини

Події

17.08.2016

«За розбудову країни»: директор «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» отримав подяку від прем’єр-міністра та орден від КБУ

Минулими вихідними українці відзначали День тих, хто турбується про комфорт, зручність та надійність житла.

З нагоди професійного свята – Дня будівельника, в Українському домі у Києві пройшла урочиста церемонія. Її організаторами стали Конфедерація будівельників України, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і Державна архітектурно-будівельна інспекція України.

Рокунь.jpg

На заході були присутні віце-прем’єр-міністр України Генадій Зубко,
представники місцевої влади, громадськість, ЗМІ та керівники найбільших учасників будівельної галузі з усіх регіонів України, у числі яких і директор «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» Василь Рокунь.


DSC_0036.JPG

У цей день керівник рівненської компанії отримав відразу дві відзнаки: подяку від прем’єр-міністра України за особистий внесок у забезпечення розвитку будівельної галузі, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм та орден від КБУ «За розбудову країни».

«Чесно кажучи, йокнуло серце коли почув власне прізвище під час вручення подяк від прем’єр-міністра України. Це повторилося вдруге, коли Лев Ревазович Парцхаладзе нагороджував орденами «За розбудову країни». Не кожен повіз додому хоча б одну із нагород, а у нашої компанії відразу дві. Тож слів «нам надзвичайно приємно» тут замало точно. Ми всі разом отримали свого роду кредит довіри, який обов’язково виправдаємо. Вірю, що ми на вірному шляху!» – коментує Василь Рокунь, директор «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД».

Це не перша нагорода працівників «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД». Раніше ми писали про те, що роботу її будівельників було відзначено на всеукраїнському рівні.Повернутися до списку

Головна сторінка Блоги