Новини

Події

12.08.2016

Роботу будівельників РЕНОМЕ відзначили на всеукраїнському рівні

Сьогодні у центральному офісі компанії відбулися урочистості з нагоди Дня будівельника. Традиційно привітати та подякувати за сумлінну працю працівників «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» прибули генеральний директор групи компаній «РЕНОМЕ» Надія Гладкевич, голова наглядової ради Анатолій Кричильський та директор «РЕНОМЕ-ПАРТНЕР» Людмила Кубай.

Окрім гарних слів на будівельників чекав приємний сюрприз. Їхню щоденну важку працю відзначили нагородами на рівні міста, області і, навіть, країни.

Відзнаку від Конфедерації будівельників України – отримали відразу два працівники: Дмитро Щебря, майстер будівельно-монтажних робіт, та Юрій Федосов, головний механік.

000.jpg

Почесною грамотою за високий рівень професіоналізму, багаторічну сумлінну працю та з нагоди професійного свята Рівненська міська рада нагородила Віктора Головко, начальника відділу постачання, Андрія Кожушко, начальника виробничо-технічного відділу, Анатолія Чижа, виконавця робіт.

13957021_1071893646222741_88021592_n.jpg

А почесну грамоту та медаль Рівненської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток будівельної галузі Рівненщини і високий професіоналізм отримав головний інженер товариства Андрій Моніч.

«РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» висловлює щирі слова вдячності усім працівникам компанії за енергію, сили, працю і вітає усіх будівельників зі святом!   Повернутися до списку

Головна сторінка Блоги