Новини

Події

12.08.2016

РЕНОМЕ 26. Дякуємо вам за це!

26 років. За цей час можна здобути вищу освіту, отримати досвід роботи, створити сім’ю, написати роман, побудувати дім, забити декілька десятків голів. Або ж як Гюнтер Хольторф об’їхати на власному авто навколо світу, подолати 900 тисяч кілометрів і побувати у 215 країнах.

Багато чи мало, головне – для кого. З раннього ранку, і в дощ, і в спеку на будівельних майданчиках працюють крани, путцмайстри, кельні, дрелі, вантажівки для тих, хто довірив нам затишок. День у день у цеху ріжемо профіль, зварюємо, армуємо, шліфуємо, виготовляємо склопакети, оснащуємо фурнітурою тим, хто доручив комфорт. 24 години на добу наші ІТ-рішення дбають про зручність та безпеку електронних операцій із грошима. І 365 днів на рік ми вирощуємо рибу, якою поласують за сімейною вечерею.

І не менш цінне з ким. Будь-який бізнес – це перш за все люди. Що об’єднані ідеєю, а не просто спільною справою. А ще недавно Надія Гладкевич, генеральний директор групи компаній «РЕНОМЕ», сказала, що якщо підібрати одне слово, яке описує компанію, - це буде драйв!

РЕНОМЕ 26. Дякуємо за довіру, без неї нічого не вийшло б!Повернутися до списку

Головна сторінка Блоги