Новини

Події

30.06.2016

Банкомат «цифрового покоління» отримав нагороду Red Dot Design Award

Компанія Wincor Nixdorf отримала нагороду Red Dot Design Award за новий банкомат, який дозволяє знімати готівку з допомогою смартфону або NFC-карти. Нагорода Red Dot Design Award є одним з найпрестижніших дизайнерських конкурсів у світі і була неодноразово присуджена Wincor Nixdorf за дизайн пристроїв самообслуговування.

Цього разу нагороду отримав банкомат «цифрового покоління» - CINEO C2020, в якому користувачі смартфонів можуть знімати готівку за допомогою мобільного додатку. Перевагами цієї нової системи є те, що готівка видається в зручний і безпечний спосіб, а також може бути видана третім особам.


RS_Newsletter_2016-06-30_IMG.jpg

Банки в усьому світі слідують діджиталізації інтегруючи мобільні технології до своїх каналів обслуговування. Можливість зняття готівки на банкоматах за допомогою смартфону позиціонує банк як інноваційну фінансову установу, що відповідає сучасним тенденціям.

«Розумний» банкомат управляється за допомогою мобільного додатку. Вже по дорозі до банкомату клієнти можуть вибрати рахунок і суму, яку хочуть зняти. Після цього з’являється QR-код, який необхідно відсканувати на банкоматі для зняття готівки. В якості альтернативи QR-коду доступна технологія NFC. Під час зняття готівки з допомогою NFC-карти, клієнт заводить свій PIN-код на спеціальному шифрованому сенсорному датчику.

Інноваційний дизайн пристрою забезпечує не лише швидкі та зручні транзакції для своїх користувачів. В даному випадку виключені ризики кард-трапінгу та скімінгу, оскільки в системі встановлений безконтактний зчитувач, а введення PIN-коду відбувається на сенсорному екрані з наступним шифруванням даних.

Джерело: www.wincor-nixdorf.com

Переглянути новину на сайті www.renome-smart.com



Повернутися до списку

Головна сторінка Блоги