Новини

Події

14.06.2016

Cards & Payments Middle East 2016: очікування та результати для української компанії

На початку червня директор РЕНОМЕ-СМАРТ Наталія Полякова та керівник департаменту розвитку бізнесу Валерій Сіроштан відвідали найбільшу на Близькому Сході та Африці виставку «Cards & Payments Middle East 2016». Серед учасників заходу були найбільші світові лідери в напрямку карткового бізнесу та безготівкових платежів – від MasterCard та Verifone до Diebold та G4S.


RS_Newsletter_2016-06-14_IMG.jpg

Найбільше привернули увагу новітня технологія MasterPass, що забезпечує зручну роботу з транзакціями в omni-channel, та різні концепції терміналів самообслуговування, що працюють з різними видами ідентифікації клієнтів та пропонують широкий спектр операцій: від транзакцій до відкриття рахунків. Такі пристрої отримали назву VTM (Virtual Teller Machine).

Untitled-2.jpg

Валерій Сіроштан поділився своїми враженнями від конференції:

Головні очікування від виставки – побачити світові тренди у напрямках платежів та self-service, а також, отримати новітні ідеї, що допоможуть розвитку на ринку України.

Але висновки нас вразили!

По-перше, ми можемо сказати, що поточні розробки і вектор руху компанії РЕНОМЕ-СМАРТ на 100% співпадають з глобальними тенденціями та попитом.

По-друге, українські компанії повинні рухатися на ринки Близького Сходу та Африки, бо наші продукти дуже конкурентоздатні і повністю відповідають вимогам клієнтів цього регіону.

По-третє, великі світові лідери зацікавлені в співпраці з технологічними компаніями України. Доказом цього служить цікавий діалог безпосередньо на виставці зі світовим лідером на ринку інкасації G4S щодо використання українських розробок у різних країнах.

Ми повернулися із справжнім натхненням та планами на подальший рух і з відчуттям того, що наші продукти гідні уваги на світових ринках.


Переглянути новину на сайті www.renome-smart.com



Повернутися до списку

Головна сторінка Блоги