Новини

Події

06.06.2016

У Рівному встановили ігровий майданчик за 500 000 гривень

Вчора у Рівному відбулось урочисте відкриття великого ігрового майданчика завдяки соціальній ініціативі «Платформа можливостей». Розмістився він у самісінькому центрі міста - у парку ім. Т. Шевченка.

На площі близько вісімнадцяти соток встановили чималу кількість спортивних об’єктів: від пісочниць до професійних турніків. В цілому вартість проекту оцінюють в межах 500 тисяч гривень.

23445.jpg

Такий подарунок жителям та гостям міста зробили активісти соціальної ініціативи, представники місцевого бізнесу та просто небайдужі люди з усієї країни за підтримки місцевої влади.

«Торік до 25-го дня народження компанія РЕНОМЕ вирішила зробити подарунок нашому місту. Так у парку імені Т.Г.Шевченка з’явився ігровий майданчик та пандус на в’їзді у парк. Він не звичайний, а спеціально обладнаний для відпочинку дітей із особливими потребами. Також, рівнорік тому у парку «Лебединка» з’явився новенький Workout-майданчик завдяки грантовим коштам нашої компанії.

Дуже тішить, що наші ініціативи з облаштування спортивних та дитячих майданчиків підтримуються іншими місцевими представниками бізнесу та владою. Адже яскравих, зручних, безпечних і цікавих дитячих майданчиків забагато не буває! А ще приємно відзначити, що Рівне таки велосипедне! З кожним роком все більше людей пересідає на цей екологічний вид транспорту. Ми також сповідуємо цінності здорового та спортивного стилю життя у новому житловому комплексі «Спектрум». І з величезною радістю підтримуємо велоподії в місті: гонки, змагання та відкриття байк-парку. Сьогодні хочемо долучитися до свята і доповнити цей ігровий майданчик велопарковкою», – коментує директор «РЕНОМЕ-КОМФОРТ» Федір Делеган, що прийшов на захід із дружиною та маленькою донечкою.

Відтак, тепер у парку можна буде не лише відпочити з дітьми, а й влаштовувати спортивні змагання

Більше фото з подіїПовернутися до списку

Головна сторінка Блоги