Новини

Події

30.05.2016

Команда учнів із ЗОШ №23 виборола вікна для свого класу

Нарешті добіг кінця шкільний конкурс «Вікна Нашого Міста» від ТМ «Вікнова», який тривав з 1 квітня до 25 травня 2016 року. Його учасниками стали 225 учнів, 45 команд із 35 шкіл та 11 населених пунктів Рівненщини (Дубенського, Сарненського, Клеванського, Костопільського, Радиваліського та Корецького районів).

Їхнім завданням було зібрати команду з: архітектора, історика, журналіста, інженер-інноватора, капітана, потім підготувати відео дослідження архітектури власного міста та викласти його на інтернет-сторінці конкурсу. Як відбувалась підготовка роботи можна переглянути за посиланням

Найкращих визначали двома шляхами: онлайн-голосуванням та за рішенням журі. Відповідно, два переможці отримають засклення вікон власного класу та кожен член команди по планшету.

Тож настав час оголосити імена переможців. За результатами онлайн-голосування беззаперечну перемогу здобули школярі Сарненського НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка. Їхній команді під назвою «Etno» вдалось зібрати аж 8696 голосів. А симпатію членів журі отримала команда Рівненської ЗОШ №23 — Energi Klass.

DSC_0700.JPG

Діти до останнього не знали результатів конкурсу. Відтак, приїзд представників компанії на свято Останнього дзвоника став справжнім сюрпризом. Нагородження команд–переможців відбулось під щирі овації усієї школи. Запрошуємо розділити з учнями хвилюючі і такі радісні моменти: http://rtb.rv.ua/company/tele/news/2016/05/27/ostannij-dzvonik-prolunav-i-u-sarnenskomu-nvk-im-t/


print.jpg

Крім того, ще вісьмом супер-фіналістам дістались подарунки від компанії REHAU. І, не дивлячись на поразку, решта команд-фіналістів отримали на згадку флеш-накопичувачі ТМ «Вікнова».

ТМ «Вікнова» щиро дякує кожному юному досліднику за участь у проекті. Не дивлячись на результати – усі ви молодці! А приклад вашої рішучості та креативу надихатиме людей навколо розвиватися та робити життя кращим!
Повернутися до списку

Головна сторінка Блоги