Новини

Події

19.04.2016

РІВНЕНСЬКІ ДЖУНГЛІ: рекорд, запекла боротьба і благодійність

13043308_431969586973276_2083185840153066394_n (1).jpg

Переможці гонки, фото Олексія Волошина

Так у кількох словах можна описати гонку ХСТ «Рівненські джунглі», що проходила в неділю, 17 квітня, Рівному.


239271908.jpg

На фото – Володимир Молчанов

«Гонка була з роздільним стартом - це коли кожен учасник дебютує окремо. Вона складалась із шести заїздів, час яких сумується. З них - два найгірші виключаються. Суть така ж, як у ралі, - коментує Володимир Молчанов, провідний інженер департаменту впровадження та розробки «РЕНОМЕ-СМАРТ» і організатор заходу за сумісництвом. – У такому форматі проводимо її вдруге. Ця, на відміну від попередньої, стала благодійною. Замість організаційного збору ми збирали кошти на операцію Іллі Канкрова, нашого велотовариша. Майже 1 500 гривень передали дружині на його лікування.»


pam.jpg

Учасники перегонів на памп-треці

Поборотися за першість у «Рівненських джунглях» приїхали аж 32 велолюбителі. Рекордна кількість, як для рівненських змагань такого типу. Тим паче, що тут були представники з різних куточків України: із Тернополя, Луцька, Житомира, Білої Церкви та ін. Серед учасників були і жінки, хоча вони долали лише чотири кола уздовж Усті, від стадіону «Авангард» до Басів Кута, а чоловіки – шість.

«На цю гонку я приїхав вдруге. Намагаюсь брати участь в подібних заходах, щоб набиратись досвіду. У нашому місті не так часто проводять подібні змагання, тому їжджу до Києва, Рівного, Вінниці» - розповідає Влад Чмель із Житомира. – «Хочу сказати, що на сьогоднішній гонці суперники є значно сильнішими. Минулого разу я зайняв друге місце, а сьогодні ледве на четверте «викатав». Рівень виріс і це дуже радує – є до чого прагнути, з ким «потягатись». Величезне «дякую» Вові, організатору. Якби не він, всього цього не було б! Планую й далі брати участь у гонках Рівного. До речі, у вас тут дуже затишно, по-домашньому якось,- приїжджаєш, ніби до себе додому.»

У підсумку фортуна посміхнулась рівнянину, Дмитру Стецюку, який посів перше місце, а друге і третє – гості з Луцька. Переможці отримали не лише овації, а й цінні подарунки від партнера гонки житлового комплексу «Спектрум».


«Сьогодні вночі я повернувся з Харкова, де брав участь у Чемпіонаті України з крос-кантрі, і відразу сюди, - каже Дмитро Стецюк, - «Хочу відмітити, що рівень організації Федерації спорту України подібних подій значно відрізняється від любительського. Любителі роблять усе, як для себе.

На рівненському змаганні кращою була розмітка, місце проведення і рівень підготовки в цілому значно вищий. А ще багато сильних суперників, тому на «півноги» не поїдеш. Доводилось добряче попотіти, щоб показати результат!»

Більше фото можна переглянути за посиланням - https://drive.google.com/folderview?id=0B3_JLRAG4n3zSF95VS10SlkzNjg&usp=sharing

13043387_431969683639933_7587111665678985086_n (1).jpg

Усі учасники гонки «Рівненські джунглі»

Вітаємо переможців та нагадуємо, що велосезон у самому розпалі. 15 травня відбудеться дуатлон/естафета «Карпова», 28 травня – «Велодень» та відкриття памп-треку, і 3 липня - гонка XCS+XCT «Басів Кут» для дорослих та дітей. Занотуйте в органайзері та не прогавте шанс показати власні вміння з їзди на велосипеді! Повернутися до списку

Головна сторінка Блоги