Новини

Події

30.11.2015

Майстри нашого міста: дайджест листопада

25 листопада 2015 року у РЕНОМЕ відбувся старт, розпочався третій сезон профорієнтаційних екскурсій для школярів під назвою «Майстри нашого міста». 

Цього разу коридорами, кабінетами, цехами, будівельними майданчиками та іншими цікавими місцями гуляли учні 5-го класу Рівненської спеціалізованої школи «Центр Надії». Першою точкою екскурсійного маршруту стала компанія «РЕНОМЕ-ПАРТНЕР». Тут на дітей чекала Скло – фантастичний герой компанії і начальник з виробництва Микола Козік, який показав виробничий цех та склад. Далі – знайомство з професією завідувача складу, його обов’язками та робочим місцем. 

Наступним пунктом програми був «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД». Тож автобус відправився в сторону ЖК «SPECTRUM». Згодом діти побачили як відбуваються будівельні роботи та відвідали Центр продажу квартир. У останньому їх зустріли чарівні ріелтори – Світлана Бояр та Лілія Музика-Бєлая, які розповіли про власну роботу та запропонували пограти в гру «Дизайн моєї квартири». «Ого!!! Тут що, є гроші?», - не приховували подиву дітлахи, перетупивши поріг відділення з банкоматами у «РЕНОМЕ-СМАРТ». 

Згодом вони із завзяттям розпитували у інженера-електроніка про його ремесло і те, як влаштована робота техніки для банків. Захоплююча подорож компанією завершилась у її центральному офісі. Та перед тим, учні «дослідили» тут кожен закуток: і відділ кадрів, і зала для переговорів, і приймальня генерального директора. Навіть, дізнались як звуть його секретаря і в чому полягає його щоденна робота. 

Вкінці усі отримали подарунки і комікс із загадковим 3-D лабіринтом всередині під однойменною назвою «Майстри нашого міста». «Майстри нашого міста» – це унікальна платформа знайомств з професіями. Починаючи з 2014-го, року заснування, проведено вже 18 екскурсій, а «РЕНОМЕ» відвідали 236 школярів Рівного.

Повернутися до списку

Головна сторінка Блоги