Новини

Події

Рівненська «Зеленка» почала свої перетворення 07.12.2017

Рівненська «Зеленка» почала свої перетворення

Уже декілька тижнів працівники «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» працюють над реконструкцією літньої естради парку ім. Т. Шевченка та підлеглої території. І, незважаючи на погодні умови, робота кипить.
Ініціатива реконструкції літньої естради надійшла від місцевих активістів і отримала підтримку міської влади. Після активного обговорення ідеї у інтернеті та тривалих пошуків цікавого проекту, вона нарешті почала набувати своєї форми.
Голосною подією розлетілась Рівним новина про демонтаж будівлі кіноапаратної. Якщо ще декілька днів тому мешканці міста могли спостерігати за процесом, то зараз про стару будівлю нагадують лише залишки демонтованого асфальту навколо неї.
Станом на сьогоднішній день була проведена розбивка амфітеатру, демонтаж лав та частини існуючої підпірної стіни піля пандусу (який буде облаштований згідно новому проекту). Поки демонтажні роботи продовжуються, поруч з ними рівними рядами лягає нова плитка та проводяться зовнішні оздоблювальні роботи сцени.
Роботу над об’єктом планується закінчити до відкриття нового літнього сезону. А до того моменту ви можете особисто слідкувати за змінами, що відбуваються у парку, стежачи за новинами на сайті та на сторінці у Фейсбуці.


Повернутися до списку

Головна сторінка Блоги