Новини

Події

29.11.2017

Відкриваємо основи лідерства у Відкритій бізнес-академії

23 листопада відбулась зустріч Відкритої бізнес-академії, на якій директор одного з бізнес-напрямів компанії REHAU Ігор Бінковський відкрив секрети перших кроків до лідерства. Пан Ігор вже утретє приїжджає до Рівного, щоб поділитись знаннями з усіма бажаючими, тому йому був влаштований дуже теплий та радісний прийом.
DSC_1217.JPG
Розмова розпочалась з «актуалізації опорних знань» - постійні слухачі пригадували інформацію з попередніх лекцій, а новачки змогли отримати подвійну порцію знань. Завдяки спілкуванню з лектором учасники змогли намалювати картину справжнього лідера і зрозуміти, чим він відрізняється від звичайного керівника. 
DSC_1201.JPG
Адже пан Ігор розповів про якості, притаманні лідерам, про те, як поводиться лідер у колі своїх колег та як виходить із складних ситуацій. 
DSC_1231.JPG
Звісно, під час лекції сформувалось і широке коло дискусій. Адже питання про те, чи є лідерство вродженою чи набутою якістю, назавжди залишиться риторичним. Як, власне, і нескінчений потік думок про те, як зміниться освіта з плином часу.


Повернутися до списку

Головна сторінка Блоги