Новини

Події

01.11.2017

Дизайнери та архітектори зустрілись з ідеями пасивних будинків

Фірмовий салон ТМ «Вікнова» знову став прихистком цікавих ідей та творчих людей, щоб обговорити з ними особливості та переваги пасивних будинків.

Жовтень став місяцем відкриттів і поступово відкривав горизонти усім, хто хотів навчатись новому. Традиційно зібравшись на смачну вранішню каву та неформальне спілкування у стінах шоу-руму ТОВ «РЕНОМЕ-ПАРТНЕР», дизайнери та архітектори рівненщини відкрили для себе премудрості пасивних будинків.

DSC_0461.JPG

Провідником у світ будинків з найнижчим споживанням енергії став референт академії REHAU, керівник технічного відділу компанії REHAU та друг ТМ «Вікнова» Володимир Мудрак. Він не тільки обговорив з учасниками базові, ландшафтно-планувальні, фасадні та ізоляційні принципи проектування пасивного будинку, але і розповів про досвід різних країн у цій сфері.

DSC_0456.JPG

Що ж таке пасивний будинок? За якими критеріями визначають пасивність? Яку історію мають ці диво-будинки, як ідея розповсюджувалась світом та скільки їх є в Україні? Що потрібно, щоб будувати такі споруди та як найкраще це робити? На ці та ще багато інших питань відповіли учасники у діалозі з Володимиром.

А ще трохи поскладали конструктор, але не для того, щоб розважитись, а для глибинного розуміння принципів конструкції та складових пасивної будівлі.

DSC_0429.JPG

Організатори бранчів дизайнерів та архітекторів продовжуватимуть творчі пошуки тем, щоб зустрічатись знову та разом пізнавати нове. Тому продовжуйте слідкувати за анонсами подій та долучайтесь до нових зустрічей! Повернутися до списку

Головна сторінка Блоги