Новини

Події

24.10.2017

«РЕНОМЕ» зустрічає у своїх стінах юні таланти з Луцька

20 жовтня офіс групи компаній «РЕНОМЕ» прийняв у своїх стінах студентів луцьких ВУЗів, щоб познайомити їх з працівниками, їх роботою та досягненнями.

Вже декілька сезонів поспіль РЕНОМЕ спостерігає за роботою студентів, які приймають участь у конкурсі «Smart challenge» від компанії «Smart people». Найкращі, на думку представників РЕНОМЕ, учасники ногороджуються брендовими сувенірами та запрошуються на екскурсію до офісів компанії. Для компанії, як для роботодавця, дуже важливе спілкування з молодими дарування, адже вони – майбутнє тисяч підприємств.

IMAG0835.jpg

Юні генератори ідей мали змогу познайомитись з працівниками департаменту дослідження та розробки і на власні очі переконатись, наші розробники та тестувальники не "люди у великих окулярах, які сидять перед чорним екраном з незрозумілим білими літерами", а веселі та енергійні хлопці та дівчата.

Також вони мали змогу познайомитись з не тільки з людьми, які вже багато років працюють у компанії та стояли у витоках розробки програмного забезпечення, а і з молодими та перспективними працівниками, які ще тільки вчаться бути чарівниками.

IMAG0834.jpg

Ще одною цікавинкою став моніторинговий центр. Адже кожен міг на власні очі побачити роботу систем та дізнатись більше про сервісне обслуговування банкоматів, якими користується кожен з нас.

Ще одним з пунктів екскурсії стала можливість «з середини» познайомитись з ЖК «Spectrum» 



Повернутися до списку

Головна сторінка Блоги