Новини

Події

07.09.2017

Підводимо підсумки веселої та корисної літньої програми стажування у «РЕНОМЕ»

31 серпня компанія «РЕНОМЕ» випустила з-під свого крила стажерів, які приймали участь у літній навчальній програмі «СТАЖУВАННЯ В РЕНОМЕ».

Цього літа компанією вперше була запроваджена програма, яка була розрахована на студентів 3-6 курсів, випускників та молодих спеціалістів, пропонуючи їм стажування у ролі економіста, менеджера із комунікацій, менеджера зі збуту, інженера-конструктора та інженера-будівельника.
«Ми робили оголошення про набір у соціальних мережах та під час різних заходів, тому кожен міг подати заявку. Також ми створювали додаткову базу активістів і запрошували до участі деяких з них» - розповідає менеджер з персоналу Неля Вербицька.
Для участі у програмі зацікавлені особи мали пройти етапи подачі резюме, виконання контрольного завдання та проходження співбесіди.
Після проходження усіх етапів були відібрані 3 стажери, які працювали у різних сферах, і після закінчення програми ми поспілкувались з ними, щоб дізнатись більше про їх враження від роботи у колективі.

Юрим Ольга
Реклама та просування бренду, ПрАТ «РЕНОМЕ»
DSC_0767[1].JPG

«Я дуже вдячна компанії «РЕНОМЕ» за те, що вона дала мені таку можливість пройти стажування, спробувати себе. Для мене це було і такою несподіванкою, приємним сюрпризом, коли мені подзвонила Наталія Іванівна і запропонувала не просто практику, а стажування, щоб я могла відчути себе справжнім працівником. Я вибрала відділ маркетингу, бо він дійсно креативний. Я вдячна йому за те, що мене так гарно прийняли. Взагалі чудовий колектив у «РЕНОМЕ», всі дуже дружні, позитивні. Я це відчула відразу. Особливо в такі моменти, коли всі разом йдуть когось вітати»


Клімавічус Ярослав
Інтернет-маркетинг, ПрАТ «РЕНОМЕ»
DSC_0770[1].JPG


«Я тут проробив фактично 2 місяці. Дійсно багато досвіду взяв вже. Працюючи на інших я також використовуватиму це. Вже і дизайн кращий, і вже менше отримую на горіхи. Багато взяв про те, як сайти писати. Сергій дійсно має великий багаж знань і досвіду, я багато навчився в нього. Мені все сподобалось, все класно. Дружньо, по-перше. І взують, і нагодують»


Гладкевич Костянтин
Тестування систем SMART SERVICE, ТОВ «РЕНОМЕ-СМАРТ»
DSC_0764[1].JPG
«Чьотко, класно, мені сподобалось. Крутий досвід, тільки трошки не подобається те, що я роблю. Взагалі трошки знайшов себе і зрозумів, що мені не подобається. Зрозумів, що не подобається тестувати, але подобається кодити»
Після закінчення літнього періоду програма стажувань не припинила працювати, вона відкрита для бажаючих та спраглих до знань, тому не баріться і подавайте свої заявки та резюме, щоб стати частиною великої дружньої команди та отримати незабутній досвід. 


Повернутися до списку

Головна сторінка Блоги