Новини

Події

04.09.2017

Перший раз Перший дзвоник

31 серпня о 12.00 Горбаківська НВК «ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ст», будівництвом якої займалась компанія ТОВ «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД», вперше відкрила свої двері для учнів та усіх бажаючих.
Шкільні роки – одні з найважливіших в житті людини і, розуміючи це, компанія «РЕНОМЕ» без вагань взялась за проект реконструкції незавершеного будівництва.
Реконструкція – більш важкий процес, ніж безпосереднє конструювання з нуля, але компанія прийняла цей виклик і завершила роботу лише за рік! Це були фантастичні терміни як для споруди, чиє будівництво почалось ще за часів застою і не могло закінчитись впродовж 30 років. 
01.jpg

Директор ТОВ «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» Рокунь Василь Олексійович початок будівництва згадує так: «До нас підійшов чоловік з виглядом господаря території і поцікавився, що ми збираємось робити. Ми повідомили, що будемо будувати школу. Він відповів : «Не витрачайте марно часу, збирайтесь та їдьте додому». Це ставлення нас дуже здивувало, тому ми поцікавились: «Чому? Вам що, не потрібна школа в селі?». Він нам відповів, що школа дуже потрібна, але якби ми тільки знали, скільки до сюди приїжджали з таким роздум'ям, то стільки ж і поїхало. Тоді ми і дали собі слово, що школу побудуємо».
Школа побудована за усіма вимогами сучасності до будівництва. Вона енергонезалежна та енергоефективна, адже оснащена твердопаливними котлами та енергозберігаючими вікнами виробництва «РЕНОМЕ-Партнер» (ТМ «Вікнова»).
У своїй промові генеральний директор ПрАТ «РЕНОМЕ» поділилась своїми враженнями від роботи над проектом, побажавши усім діткам вдалого навчання, та познайомила гостей з перлиною школи – роботою рівненського художника-мураліста Антона Akey, яка прикрасила одну із стін. Сам автор був присутній на відкритті, тому всі бажаючі могли поспілкуватись з ним і дізнатись більше про мурал та роботу над ним.
02.jpg
Дякуємо усім, хто був з нами в цей день, і сподіваємось розділити з вами ще не одну таку веселу подію.


Повернутися до списку

Головна сторінка Блоги