Новини

Події

23.05.2017

У Рівному пройшов освітній форум «Школа майбутнього» за підтримки компанії РЕНОМЕ

У Рівному протягом двох вихідних громадські активісти, освітяни, представники бізнесу та батьки мали унікальну можливість обговорити майбутнє освіти України, використання нових технологій, методик та практик сьогодення.

Протягом двох днів 20-21 травня проходив освітній форум «Школа майбутнього», організаторами якого є громадська організація «Фонд освітніх ініціатив» спільно з громадською організацією «Платформа взаємодій «Простір» за підтримки групи компаній РЕНОМЕ.

18519877_1783417588636399_6825824545998979150_n.jpg

Керуючий громадською організацією «Фонд освітніх ініціатив» Євген Рудик розповів про те, скільки відвідувачів було на освітньому форумі, та які теми обговорювали.

- Учасників освітнього форуму було близько 50-и чоловік. Говорили про освіту майбутнього, школу майбутнього, про реалії освіти, куди вона рухається та чому їй, власне, потрібно змінюватися. На сьогодні стоять серйозні виклики перед суспільством, і на нашу думку, класична школа не готує дітей для того аби вони могли вільно орієнтуватися в цьому світі. Тож обговорювали і альтернативні школи, які вже існують в Україні. Були включення по скайпу із засновником однієї із перших некласичних шкіл в Україні, яка діє з 1994 року, та вже має своїх випускників. Були включення з психологом з Польщі, яка розповідала про те, як дітей вчити критичного мислення і командній взаємодії. Це якщо коротко про основні тези форуму, який пройшов дуже цікаво - розповів керуючи громадської організації «Фонд освітніх ініціатив» Євген Рудик.

Група компаній РЕНОМЕ активно підтримує освітні проекти у місті Рівному вже не перший рік. А з цього року навіть започаткувала власний - «Відкрита академія РЕНОМЕ». Адже, бізнес та освіта не можуть існувати окремо. То ж компанія РЕНОМЕ не могла оминути такий захід у Рівному та стала партнером освітнього форуму «Школа майбутнього».

В учасників освітнього форуму була хороша можливість провести кілька днів у колі активних та ініціативних однодумців, отримати корисну та актуальну інформацію у сфері навчання, знайти нові корисні контакти та зробити свій внесок у реформу освітньої системи України на місцевому рівні.

- В наш час кожен усвідомлює, що освіта у цілому світі потребує трансформацій. Ми живемо в еру, коли технології змінюють усе довкола. Ці зміни вимагають трансформації підходу до організації навчання, ролі вчителя та сприйняття освіти у суспільстві. Це були два дуже насичених дні. Ми прослухали надзвичайно цікаві лекції Звісно отримала безцінний досвід, нові знання і вміння - це було неймовірно! – поділилася враженнями від освітнього форму викладачка Національного університету Острозька академія Ольга.Повернутися до списку

Головна сторінка Блоги