Новини

Події

18.04.2017

Компанія РЕНОМЕ радо прийняла гостей – студентів-учасників змагання Smart Challenge

У вівторок, 11 квітня до компанії РЕНОМЕ завітали студенти, учасники змагання з вирішення бізнес кейсів Smart Challenge від компанії Smart People. Серед 15 команд, представники компанії РЕНОМЕ відзначили 3 команди, яким зробили унікальний подарунок – з середини побачити роботу працівників групи компаній РЕНОМЕ.

Таку можливість отримали студенти-маркетологи Національного університету водного господарства та природокористування ­­­­­«BBG», команда студентів Національного університету «Острозька академія» «Стрім», команда з НУВГП «Komorebі» та учасники команди «Фіксики».

Foto.jpg

Гостей радо зустріла менеджер із зв'язків з громадськістю компанії РЕНОМЕ Олена Тинник, яка коротко розповіла про групу компаній. А вже згодом провела екскурсію по РЕНОМЕ

Хорошим досвідом для студентів-маркетологів стало спілкування із начальником маркетингово-аналітичного відділу Оленою Білик, яка показала студентам відео-уривок з Українського форуму маркетинг директорів.

- Нещодавно ми разом із командою маркетологів компанії мали нагоду переглядати онлайн-трансляцію Українського форуму маркетинг директорів, який проходив у Києві. Це було досить цікаво, ми самі почули нові та інші думки про майбутнє маркетингу. То ж хоча б коротким відео хотіли поділитися і з студентами. Мені здається, їм теж цікаво було почути щось нове, те що їм не розкажуть на лекціях, - розповідає Олена.

Студенти і справді були враженні почутим, кажуть, що хотіли поїхати на цей форум, проте статки студентів не дозволяють відвідувати такі заходи. То ж дуже вдячні працівникам компанії, які поділилися інформацією.

- Я чув про цю подію у Києві, але на жаль студенти не можуть собі дозволити відвідати такий форум. То ж дуже радий переглянути уривок форму разом із працівниками компанії РЕНОМЕ. Щиро вражений атмосферою компанії. Щасливий, що отримав таку можливість зазирнути у робочу обстановку компанії, - розповідає студент-маркетолог Олександр Мельник.

Крім цього студентів провели до працівників «РЕНОМЕ-СМАРТ», а також розповіли про унікальний житловий комплекс у рівному «Спектрум».

- Ми відкриті для молодих фахівців, то ж хотіли їм показати, що в Україні є компанії, у яких можна працювати і відчувати себе ніби ти десь закордоном. Нам приємно бачити щасливі та натхненні обличчя, - ділиться враженням від проведеної екскурсії Олена Тинник.  


Повернутися до списку

Головна сторінка Блоги