Новини

Події

07.03.2017

Директор компанії «Реноме-Комфорт» Федір Делеган ділився досвідом зі студентами

В понеділок, 6 березня студенти Національного університету водного господарства та природокористування мали унікальну можливість поспілкуватися із директором компанії «Реноме-Комфорт» Федором Делеганом.

Говорили про будівельні плани та перспективи розвитку нашого міста. Про вже збудовані проекти групи компанії РЕНОМЕ, а також про системність роботи для розбудови міста Рівне.

- Шкода, коли наші українці їдуть за кордон, в ту ж Польщу на будівельні роботи. Я закликаю усіх розбудовувати нашу країну, а ще краще наше місто Рівне, - зазначає Федір Делеган.

Усю увагу студентів привернув новий та сучасний житловий комплекс «Spectrum». Це перший у Рівному нестандартний будівельний план, то ж у студентів будівельних спеціальностей виникало безліч запитань.

- Житловий комплекс «Spectrum» це інноваційний проект, що змінює уявлення про сучасну архітектуру у Рівному. Це нестандартне рішення для багатоповерхових будинків з раціональним розподілом прилеглої території. Гармонія урбаністики, комфорту і природи – основна ідея ландшафтної концепції житлового комплексу. В основі проектування – геометричні форми, прямі лінії, гострі кути і каскади, - розповів студентам Федір Делеган.

foto2.jpg

Враженнями від зустрічі поділився студент 4 курсу Національного університету водного господарства та природокористування Дмитро Мініч.

- Мені дуже сподобалася зустріч із Федором Делеганом. Такі розмови надихають шукати і робити щось нове. На останніх роках навчання замислюєшся над тим, чим же будеш займатися після завершення навчання. Федір дав зрозуміти нам, що є компанії та люди, які готові робити щось якісне, нове та сучасне разом із молодими спеціалістами. Хочеться бути корисним своїй країні та своєму місту, - зазначає Дмитро.

Зустріч із директором компанії «Реноме-Комфорт» Федором Делеганом проходив у рамках проекту «Smart Challenge» від Smart People.  Повернутися до списку

Головна сторінка Блоги