Новини

Події

23.12.2016

ЖК «SPECTRUM»: «Оливковий» і «Сливовий» будинки готові до заселення

Перший пусковий комплекс ЖК «SPECTRUM», «Сливовий» та «Оливковий» будинки, офіційно здано в експлуатацію! Працівники-будівельники старанно трудились та доклали великих зусиль, і все для того, аби наші клієнти могли відсвяткувати Новий рік в новій квартирі.

Наразі готова до заселення перша черга житлового комплексу «SPECTRUM». На черзі ще шість будинків: «Ванільний», «Шафрановий», «М'ятний», «Лляний», «Фіалковий» та «Медовий». «SPECTRUM» — житловий комплекс, що пропонує в міських умовах нову модель життя та відпочинку, нову архітектуру з безпечними дворами, абсолютно вільними від автомобілів, із закритою територією та цілодобовим спостереженням, з гостьовими стоянками, критим паркінгом, велодоріжками.

Спектрум-5.jpg

Над проектом комплексу працювали архітектори та дизайнери київського проектного бюро ARCHIMATIKA. Кожен з будинків відрізняється з точки зору дизайну, розміру та експозиції. І це помітно не лише ззовні. Варто переступити поріг під’їзду і ви точно будете здивовані: розмальовані стіни, що нагадують стріт-арт, дзеркала, світлові інсталяції та багато іншого. Мешканцям не доведеться носити свій велосипед чи коляску вверх-вниз. Архітектори подбали про місця для зберігання такого «малогабаритного» транспорту, зручні пандуси та підйомники вантажу.

Житловий комплекс «SPECTRUM» має клас «В» енергоефективності. Це означає, що будинок на 60-70% більше зберігає теплову енергію, ніж старі будинки радянського зразку. Це дає змогу жителям ЖК «SPECTRUM» значно економити на витратах на опалення.

Спектрум в цифрах.jpg

«SPECTRUM» — житловий комплекс класу «comfort» з абсолютно новим для Рівного стилем проживання. Цей проект задає нову планку не тільки для компанії, а й для всього ринку.Повернутися до списку

Головна сторінка Блоги