Новини

Події

18.11.2016

Компанія «РЕНОМЕ» презентувала вільні вакансії на «Дні кар’єри»

Ярмарок вакансій «День кар’єри» відбувся 17 листопада в Національному університеті водного господарства та природокористування. Традиційно в цей день студенти старших курсів мали нагоду побачити ринок затребуваних професій та вільних вакансій.

Компанія «РЕНОМЕ» на такому ярмарку вже не вперше і з кожним разом привертає все більше уваги. Приємно, що саме у День студента обмінятися інформацією з потенційними працедавцями прийшло багато активної молоді. Групу компаній «РЕНОМЕ» на заході презентували PM-менеджер ТОВ «РЕНОМЕ-СМАРТ» Тарас Нижник та HR-менеджер ПрАТ «РЕНОМЕ» Ольга Дем’яненко. Чимало було майбутніх випускників, які цікавилися можливостями працевлаштування в організації та охоче спілкувалися з представниками компанії.


456.jpg

Цьогоріч організація презентувала список вакансій та взагалі можливих посад за такими напрямками: IT-технології, виробництво вікон, рибне господарство, будівництво та нерухомість. Важливо, що всі ці галузі реалізуються у форматі різних спеціальностей на базі Національного університету водного господарства та природокористування. Представники «РЕНОМЕ» розповіли майбутнім фахівцям не тільки про історію компанії, а й про те, які саме спеціалісти працюють в ній, які навики потрібно мати, щоб стати частинкою колективу організації. Не секрет, що «РЕНОМЕ» є певним вектором затребуваних знань сьогодення і майбутнього. Викладачі НУВГП цікавляться, що саме повинен вміти випускник їхнього університет, аби працювати у одній із кращих компаній. Для цього керівництво вишу корегує свою навчальну програму.

Також студенти цікавилися, які саме знання та вміння будуть актуальними в майбутньому, адже «РЕНОМЕ» характеризується постійними нововведеннями та інноваціями. Особливістю компанії ще є те, що кожен працівник бачить свій персональний внесок: народження ідеї, розвиток продукту, його реалізація на ринку та подальша підтримка, якщо це необхідно.

Беручи участь у «Дні кар’єри», «РЕНОМЕ» формує свій зовнішній кадровий резерв. Таким чином у складі організації працюють справді професіонали своєї справи. Подавши своє резюме на ярмарку вакансій, студент-випускник реально має можливість отримати посаду в «РЕНОМЕ». Компанія абсолютно відкрита до нових потужних кадрів.  Повернутися до списку

Головна сторінка Блоги