Новини

Події

21.10.2016

Вирішення задач з готівкового грошового обігу в Республіці Білорусь

Сервіс в форматі самообслуговування поступово виходить на новий рівень та повсюдно використовується в банківський сфері, роздрібній торгівлі та послугах телеком-провайдерів.

Серед банківських операцій особливе місце займає процес готівкового грошового обігу. Банки потребують швидке, зручне та безпечне рішення з обробки, валідації, зберігання та здійсненні операцій з великими сумами готівки.

Використання автоматизованої депозитної машини (АДМ) ES 3001 від РЕНОМЕ-СМАРТ вирішує задачі з оптимізації роботи персоналу з готівкою, а також зниженню ризиків зберігання цієї готівки. Банк отримує нову конкурентну перевагу в сегменті обслуговування малого та середнього бізнесу.

Чергова партія автоматизованих депозитних машин ES 3001 вирушила до Республіки Білорусь. І компанія ТУССОН, партнер РЕНОМЕ-СМАРТ, продовжує просування нових селф-сервіс рішень білоруським споживачам.

Свій оптимізм з приводу впровадження ES 3001 в Республіці Білорусь висловив Павло Дергай, керівник відділу банківського обладнання та технологій компанії «ТУССОН»:

Ми оцінюємо цей проект, як дуже перспективний та вже бачимо надзвичайний попит на дане рішення та технологію. АДМ ES 3001 економить час персоналу, збільшує швидкість обслуговування клієнтів і як результат – підвищення лояльності клієнтів та додатковий прибуток. До того ж, це безпечне зберігання коштів, оптимізація служби інкасації, а також вигідна альтернатива касовому вузлу. 

Разом з РЕНОМЕ-СМАРТ ми відповідаємо викликам та потребам ринку сучасними та технологічними рішеннями.

Додаткові матеріали по темі автоматизированної депозитної машини ES 3001:

» Case Study: Трансформація класичних відділень у сучасні зони обслуговування 24/7


Повернутися до списку

Головна сторінка Блоги