Новини

Події

14.09.2016

Розпочинається ера DIEBOLD NIXDORF

16 серпня голови компаній Diebold та Wincor Nixdorf оголосили про початок нової ери – народження Diebold Nixdorf.

В результаті злиття об’єдналися дві потужні команди, а ключові посади розподілили між існуючими менеджерами Diebold та Wincor Nixdorf.

CEO об’єднаної компанії став Енді Метьюз із Diebold, а Екхард Хейдлоф з Wincor Nixdorf обійняв посаду президента. Корпоративні офіси знаходитимуться у Норд-Кентоні, Огайо, США та Падеборні, Німеччина.

Основні моменти злиття:

· Кожен 3-й АТМ в світі – інсталяційна база Diebold Nixdorf

· Присутність у 130 країнах

· Спільний дохід в розмірі $5.2 млрд

· 25 000 працюючих, з котрих 14 500 фахівців з сервісу та 1700 розробників ПЗ

· Найбільше портфоліо рішень із самообслуговування

· Всебічне розуміння потреб ринку - сьогодні та в майбутньому

· $194 млн бюджет R&D

· Інновації, постійні дослідження та розробки фокусуватимуться на пов’язаній комерції та оцифруванні грошей.

Основний драйвер розвитку – об’єднана комерція (connected commerce), що являє собою тісний зв’язок між фізичним світом та електронними транзакціями, і дозволяє однаково легко проводити операції в реальному та цифровому просторі.

Об’єднана компанія отримала нове лого, дизайн якого висвітлює зближення та співпрацю двох брендів. Прогресивна кольорова схема та сучасне зображення відомих брендів демонструє чітке бачення себе у цифровому світі. Нове лого органічно представлятиме Diebold Nixdorf в різноманітних цифрових аспектах та мобільних додатках, які стають все більш важливими в сучасній всеохоплюючій комерції.

"Радий представити вам народження Diebold Nixdorf – глобального лідера, що поєднав в собі рішення для сучасної комерції з багаторічним досвідом, тримаючий руку на пульсі найактуальніших потреб клієнтів банків та роздрібних споживачів. – говорить Енді Метьюз, CEO Diebold Nixdorf.

Ми готові працювати пліч-опліч з нашими споживачами щоб поєднати фізичну реальність із цифровим світом готівки та клієнтських транзакцій з допомогою найкращого в галузі сервісного, програмного та технологічного портфоліо."

Докладна інформація на сайті www.DieboldNixdorf.comПовернутися до списку

Головна сторінка Блоги