Новини

Події

30.08.2016

РЕНОМЕ долучилась до відкриття вело-чаші у Гідропарку

У неділю, 28 серпня, у Рівному відбулось відкриття вело-чаші, аналогів якої в країні не існує.

Цьому прекрасному дню передувала важка праця, яка тривала не тиждень і, навіть, не місяць. Ще на початку минулого року активні рівняни згуртовувалися аби створити в місті цілий парк для відпочинку та спорту.

Спочатку організовували толоки на Зеленій стежці та велогонки. Згодом на території Гідропарку з’явився перший у місті памп-трек. Компанія «РЕНОМЕ» та її працівники теж долучались до подій у якості і волонтерів, і меценатів.

Будучи містобудівною компанією, створюючи будинки та цілі житлові комплекси тут в усьому переслідують принципи якості і досконалості. Відтак, прагнуть аби місто розвивалося, оновлювалося, росло і ставало дедалі комфортнішим для свої мешканців. Тож до свята підготували тематичний подарунок – велопарковку.

DSC_1017.JPG

До речі, організатори кажуть, що «чаша» стане елементом цілого спортивного комплексу, який включатиме в себе рампи для трюків, і баскетбольний майданчик для стрітболу, і, можливо, зону для воркауту, але все це буде зводитися поетапно.

14123345_1088042121273366_352383453_o.jpg

Великі речі робляться маленькими, але впевненими кроками. Нам надзвичайно приємно допомагати тим, хто прагне ставати кращим і таким робити світ навколо!   Повернутися до списку

Головна сторінка Блоги