Новини

Події

25.08.2016

РЕНОМЕ стане спонсором фестивалю джазу у Рівному

25-28 серпня 2016 року у Рівному та Луцьку відбудеться щорічний фестиваль «Art Jazz Cooperation». Місцем проведення стануть відразу дві локації Рівненський музично драматичний театр та Луцький замок Любарта.

Традиційно підтримає фестиваль джазового настрою група компаній «РЕНОМЕ». У 2015-му її працівники до музичного свята подарували рінянам арт-композицію. Цьогоріч компанія спільно з організаторами фестивалю підготує ще один сюрприз для жителів міста. Ним стало відкриття у вівторок, 23 серпня, першої в місті Джазової вулиці. Вона розташуалася у парку їм. Т.Г.Шевченка, поруч з чорно-білими сходами-клавішами роялю з висловами відомих джаз-менів світу.

«Одним із напрямків діяльності нашої компанії є будівництво та девелопмент. І вже майже чверть століття ми будуємо в місті не лише будинки, а й цілі вулиці і житлові комплекси, — коментує Надія Гладкевич, генеральний директор ПрАТ «РЕНОМЕ». — Тема Джазової вулиці нам припала до душі, то ж ми без вагань вирішили до неї долучитися. Треба підтримувати культурні проекти, розвиватися і робити наше місто кращим!»

«РЕНОМЕ» - це ІТ-рішення для банків та бізнесу; об’єкти житлового, комерційного та соціального призначення; девелопмент, управління та обслуговування нерухомості; виготовлення будівельних матеріалів, конструкцій та ін. А також 26 років досвіду ведення бізнесу, понад 700 працівників і 30 представництв по всій Україні. Більше читайте – на renome.ua.    


Повернутися до списку

Головна сторінка Блоги