Новини

Події

17.08.2016

Лайфхак працівників «РЕНОМЕ» аби перерви проходили з користю

Кажуть, «хто не вміє добре відпочивати, той не вміє працювати». Так це чи ні, вирішили перевірити працівники групи компаній «РЕНОМЕ» і присвятили обідні перерви настільному тенісу. Та цього виявилось замало і вони влаштували внутрішньо корпоративний турнір.

14045503_1075279945884111_2067189410_o.jpg

Спочатку було створено сайт події, де проходила реєстрація учасників. А

18 по 29 липня стартували відбіркові тури. Учасники змагалися у трьох категоріях: «професіонали», «любителі» та «жінки».

342.jpg

«Дехто любить розповідати про те, що дуже заклопотаний, має безліч справ та термінових задач і жодної хвили для себе. Тож ми вирішили не вдаватися в балачки, а просто показати одне з рішень цієї проблеми», - Сергій Пекарський, менеджер з інтернет-маркетингу та організатор змагань.

За підсумками відбору, до кожної категорії потрапило по чотири гравці, які в подальшому й боролися за титул першої ракетки.

Фінальні матчі завершено, тож оголошуємо імена переможців: Микола Клименко, ТОВ «РЕНОМЕ-ЄВРОУБД» - «професіонали», Михайло Романович, ТОВ «РЕНОМЕ-СМАРТ» - «любителі» та Анастасія Борейко, ПрАТ «РЕНОМЕ» - «жінки». Вони отримали грамоти та професійні ракетки для гри в настільний теніс.    


Повернутися до списку

Головна сторінка Блоги