Новини

Події

01.06.2016

РЕНОМЕ-СМАРТ отримала нагороду «Fighting Spirit» від Wincor Nixdorf

У 2014–2015 рр. Україна зіштовхнулася з найтяжчою банківською кризою, яка завдала нищівного удару по довірі до банківської системи та її регулятору. Це призвело до зниження ліквідності банків та погіршення їх фінансового стану, зумовивши ланцюжок банкрутств.

Проте навіть у таких складних умовах у РЕНОМЕ-СМАРТ не зменшили темпу продажів та утримали якість сервісного обслуговування на високому рівні.

І результат не міг бути непоміченим. Компанія-виробник обладнання для банківських та фінансових установ Wincor Nixdorf відзначила РЕНОМЕ-СМАРТ спеціальною нагородою «Fighting Spirit», що в перекладі означає «Бойовий дух». Вручення відзнаки відбулося під час традиційного з’їзду партнерів. Цьогоріч в заході взяли участь представники 57 країн світу і з них лише 11 отримали нагороду.

До слова, РЕНОМЕ-СМАРТ є офіційним кваліфікованим партнером Wincor Nixdorf з 1995 року. До цього німці уже неодноразово нагороджували компанію за відмінну роботу: «Top seller of Wincor Nixdorf’s products», «Best entry into new industries», «Best grow rate», «Best steal deal», «Best Service Improvement».

Переглянути новину на сайті www.renome-smart.comПовернутися до списку

Головна сторінка Блоги