Новини

Події

30.05.2016

Просто у центрі Рівного з’явилася ПОМПА

На вихідних у Рівному «прокачували» трасу нового байк-парку

Минулої суботи, 28 травня, центральні вулиці міста заполонили велосипедисти. У цей день рівняни долучились до акції «Велодень-2016», що одночасно проходила в усіх містах країни. Кажуть, учасників велопробігу було чимало. Одних лише зареєстрованих нарахували більше тисячі.

За традицією стартували у центрі, на Майдані Незалежності. Проїхавши чи не все місто, учасники фінішували поблизу стадіону «Авангард». Тут на них чекала ще одна важлива подія – офіційне відкриття першого в Україні громадського байк-парку ПОМПА.

Спочатку відбулися кваліфікаційні виступи до змагань у памп-трек двобої. А паралельно ГО «Спорт для всіх» провела власні вело-конкурси.


DSC_0872.JPG

«Приємно, що в організації памп-треку у Рівному бере участь так багато людей, - коментує Юрій Ойцюсь, велолюбитель, активіст та організатор «Зеленої стежки Рівного» - Поступово тут з’являтимуться і інші об’єкти для активного і здорового відпочинку, змагань, в тому числі і дитячі. ПОМПА - це не якась там закрита територія, ні! Майданчик абсолютно відкритий для усіх рівнян і гостей міста. Єдине, на памп-треку існують правила поведінки, яких я рекомендував би дотримуватися. І наостанок хочу нагадати, що усе в наших руках. Тому не будьте байдужими і долучайтеся до розбудови власного спортивного міста!»


DSC_0729.JPG

Представники «РЕНОМЕ» та ЖК «Spectrum» традиційно приєдналися до велопробігу. Деякі з них взяли участь в упорядкуванні, відкритті, а згодом і тестуванні треків ПОМПИ. На свято завітала і Надія Гладкевич, генеральний директор компанії:

«Здоровий спосіб життя – це те, що пропагуємо ми у нашому новому житловому проекті. А відтак, без вагань вирішили долучитися до цієї ініціативи. Принагідно і вас запрошую! Адже це лише початок, продовження обов’язково памп-треку буде!»

Наостанок Надія Федорівна побажала присутнім сміливості та ризикових вчинків не лише на памп-треку, а й у житті в цілому. Після цього вручила Богдану Зищуку, ініціатору байк-парку, символічний подарунок - помпу.

«Спочатку нам трохи заважали дощі. Але практично кожного разу знаходилось з десяток людей, які готові були працювати. І, що приємно, це були не лише ті, хто тут кататиметься, а просто активісти, велолюбителі чи небайдужі рівняни, - говорить Богдан Зищук, - Хочу подякувати усім, хто долучився і допоміг створити байк-парк у нашому місті! Окремо, вдячні «Спектруму», який профінансував доставку землі та глини.»

Далі на присутніх чекала порція екстриму. Рівненські хлопці продемонстрували, на що здатні на новесенькому трейлі. Опісля – продовження кваліфікаційних виступів і власне змагання на памп-треці (двобої).

«Зі свого боку хочемо висловити слова вдячності Богдану та його товаришам за цю нелегку роботу. Адже кожного вечора вони не просто розважатися сюди приходили, а працювати, щоб потім можна було розвивати цей вид спорту в нашому місті! - розповідає Дар’я Комар, менеджер з маркетингу житлового комплексу «Спектрум» - «Спектрум» завжди підтримував і з радістю підтримуватиме активну, прогресивну молодь надалі!»

БІЛЬШЕ ФОТО НА СТОРІНЦІ «СПЕКТРУМУ» У ФЕЙСБУК

За результатами кваліфікації виступали по двоє: найсильніший із найслабшим. Змагання проводив Володимир Молчанов, керівник Аматорського Кубку Рівного з МТВ:

pompa_new.png

«Памп-трек двобої – це змагання, за правилами яких формуються пари і між собою загаються два учасники. Кожен учасник пари має мету: догнати або втекти від свого супротивника. Із переможців кожної пари формується коло наступних змагань і так далі, аж до фіналу.»

У підсумку змагань серед початківців та профі визначили по три переможці. А найкращим у першій категорій став Влад Галіновський, у другій - Олексій Рибачок, який поділився враженнями:

«Було весело! Хотілося б, щоб подібних змагань у Рівному побільшало! А ще, щоб люди більше дбали про себе, власне здоров’я і проводили час з користю!»

Нагадуємо, байк-парк ПОМПА розташувався між стадіоном «Авангард» та р. Устею завдяки проекту «Зелена стежка Рівного». Ще влітку 2015-го тут з’явився нескладний памп-трек, який цьогоріч доповнили більш серйозною трасою для любителів екстриму. До його створення доклали зусиль звичайні рівняни, велосипедисти Аматорського Кубку Рівного з МТВ, за сприяння влади та організацій міста. А облаштувати трейл та доставити глину допоміг житловий комплекс «Спектрум».

Letsbikeit!Повернутися до списку

Головна сторінка Блоги