Новини

Блоги

07.04.2014

Ігор Кучерук на конференції у Києві: «Електронні сейфи — це не завтрашній день інкасації в Україні. Це інноваційна реальність вже сьогодні!»

Нещодавно відбулась III Міжнародна конференція «Готівковий грошовий обіг і касові операції банку», спонсором та учасником якої став ТОВ «РЕНОМЕ-СМАРТ». Ми поспілкувалися з Ігорем Кучеруком, менеджером зі збуту компанії, та дізналися які питання розглядали «сильні» світу банківського бізнесу.

Розкажіть про конференцію «Готівковий грошовий обіг і касові операції банку». Кому вона стала корисною? Яка мета заходу?

Дводенна конференція, що проходила 17-18 березня у Києві, була зорієнтована на представників банків та виробників обладнання для банківського бізнесу. Відтак до нього долучились понад 40 учасників з України, Вірменії, Азербайджану, Росії, Таджикистану.

Основна перевага конференції – це доповідачі, які, не дивлячись на свій щільний графік, поділилися досвідом і знаннями. Учасники отримали можливість поставити питання спікерам, обмінятися досвідом з колегами.

Якою була програма конференції?

У перший день було приділено увагу світовим тенденціям грошового обігу, його ключовим проблемам, обліку готівки, інкасації, безпеці, а також дискусіям у демонстраційних зонах.

Наступного дня – роботу зосередили у фокус-групах, які проходили у форматі «WORLD CAFE». Кожен учасник зміг взяти активну участь у «мозковому штурмі» з найбільш важливих питань у сфері готівкового обороту, а також обмінятись ідеями, які можна було б використати для вирішення актуальних проблем галузі.

Чому були присвячені ключові доповіді?

Виступи понад десяти спікерів стосувались тем сертифікації, захисту банкнот, модернізації технічного забезпечення банків, навчання персоналу та ін. Особливо цікавим став досвід закордонних представників банківської сфери.

Наприклад, Мгер Мурадян, начальник відділу регулювання грошового обігу та управління грошовими ресурсами Центрального банку Вірменії, поділився особливостями грошового обігу у власній країні.

Там, виявляється, інкасацією займаються виключно спеціалізовані компанії, яких у них всього три. Це дозволяє суттєво підвищити рівень безпеки при перевезенні цінностей, а також покращити загальний контроль державних органів за цим процесом. Таку ж практику використовують у багатьох розвинутих країнах світу. Однак, це суттєво відрізняється від реалій України – адже в нас мало не кожен банк має свою службу інкасації, з усіма супроводжуючими ризиками та витратами.


Renome.jpgВаш виступ стосувався електронних сейфів, розкажіть, у чому їх суть?

Електронний сейф — інновація на ринку України. Це зміна підходу в обслуговуванні клієнтів, що дозволяє віддалено інкасувати дрібні торгові точки, більш гнучко проводити роботу з корпоративними клієнтами та, навіть, організовувати міні відділення.

Електронні сейфи у короткостроковій перспективі приносять дуже хороші "дивіденди" банкам, незалежно від їх розміру. Клієнти ж отримують ті зручності, які їм не здатна забезпечити класична схема співпраці з банком.

Це інновація, яку наша компанія уже втілює в життя в Україні. Це довгострокова стратегія WIN-WIN, — робота між банком та клієнтом, при якій виграють усі сторони.Повернутися до списку

Головна сторінка Корпоративна газета