Новини

Блоги

01.04.2014

Як працюють німці, або Візит на завод WINKHAUS

Людмила КУБАЙ, директор ТОВ «РЕНОМЕ-ПАРТНЕР»

WINKHAUS - 160 років! Багаторічний досвід та незмінна якість – два кити, на яких побудована історія нашого партнера. Рада, що компанія є постачальником фурнітури для ТОВ «РЕНОМЕ-ПАРТНЕР».

Цікаво, що з моменту заснування і аж то тепер, WINKHAUS очолюють члени однієї сімї. При чому це не є примусовим, люди самі вибирають. Зараз, наприклад, керівні посади ділять діти двох братів, попередніх директорів компанії.

Нещодавно випала нагода побувати на виробництві WINKHAUS. Два заводи підприємства знаходяться у невеличкому містечку Мюнстер, що на півночі Німеччини.

Виробничі умови такі ж як у нас. Відмінне те, що у цехах немає сміття та відходів. Геть усе «зайве» через спеціальні отвори у підлозі падає на транспортер, по якому потрапляє за територію заводу, у місця утилізації.

Певна річ, не така стерильність як у лікарні. Ходять хлопці у робочих комбінезонах, але все ж — загальної чистоти робочого місця досягнуто!

На заводі ми відвідали 4 виробничих цехи, біля кожного з яких знаходиться невеличкі інструментальні — для заточування інструментів, матеріалів і т.д. Не загальні, а у кожного свої, бо є особливості!

Руками там практично нічого не роблять — усе комп’ютеризовано, найбільше рук я побачила на упаковці готової продукції. До того ж її, в основному, виконують жінки.

Людей надзвичайно мало. А все тому, що завдяки саме машинній роботі досягають якості та лазерної точності аж до мікрона!

Мінімум 27 операцій, виконаних апаратом, плюс пластина потрібної товщини/ширини і у фіналі ми маємо звичайний віконний завіс.

В ході екскурсії нам продемонстрували філігранну роботу — машина (без людського втручання) вирізала на кілька сантиметровому паралелепіпеді з одного боку коника, а з іншого слона.

Вразила техніка безпеки. До станка можна підійти не ближче, як на 2 метри, якщо працівник перевищує допустиму норму, він автоматично вимикається.

На заводі є станки, яким уже понад 50 років! Німці керуються метричними даними, якщо ті їх задовольняють — станок продовжують використовувати! До того ж техніка кожного року проходить перевірку.

Вік – теж поняття абсолютно відносне, бачили керівників і 23-ох, і 65-ти років.

завод Винкхаус.jpgПостійний рух вперед, розробка інновацій, тестування виробів – усе робиться з думкою! Наприклад, двері, що відкриваються карткою-ключем, або ключ-програма, вбудована у мобільний пристрій… Є багато новинок, яких ми ще не продавали. Щиро сподіваюся, колись будемо!

Технічний коледж, що діє при заводі, створений з думкою про тих, хто хоче працювати у WINKHAUS. Туди потрапити не важко.

Перший рік — теорія, з другого розпочинаються практичні заняття. Загалом на тиждень 4 практичних і 1 теоретичне.

По закінченню навчання усі отримують спеціальність, але роботу пропонують найкращим!

НІХТО, а це в основному хлопці віком 15-16 років, не підняв голови, коли поруч проходила екскурсія! Мене вразила їхня зосередженість.

Уявляєте, людина не є працівником і зарплата далеко не така як на заводі – а скільки відповідальності!

Там інше суспільство, інші погляди на життя. Усе прораховують заздалегідь.

Кубай_Реноме-Партнер.jpgНаприклад, молода людина йде працювати на завод токарем. При цьому вона УЖЕ планує власне майбутнє: будівництво дому, народження дітей, поїздки на відпочинок … — і це все з розрахунку провести ВСЕ ЖИТТЯ, обіймаючи дану посаду!


Повернутися до списку

Головна сторінка Корпоративна газета