Новини

Блоги

23.06.2016

А ваші пластикові вікна енергоефективні?

Ще декілька років тому люди практично не задумувались над тим, які вікна вони встановлюють. Головне - замінити старі на нові, дерев’яні на пластикові. Та часи, коли долар був по вісім, минули. Ми затягнули паски і задумались про економію, раціональне використання ресурсів та енергоефективність.

Нам відкрились очі, на здавалося б, на очевидні речі: холодно в хаті - більше обігріваємо і більше, відповідно, за це платимо. Ми стали помічати, кожну «несанкціоновану» дірку, в яку «вилітає» це дороге тепло. Однією з них стали вікна. В одних вони старі дерев’яні і просто потребують заміни, а в інших - пластикові, але і з ними щось не те.


вікнова.jpg

Віталій Панчук, складальник ТОВ «РЕНОМЕ-ПАРТНЕР»

Виявляється, коли їх обирали, то ключовим критерієм була естетика, а не енергоефективність. І відповідно маємо: тонкий склопакет, при контрастах температури (ззовні холодно, в домі – тепло) вікна «плачуть», на відкосах – грибок і так далі. Але не поспішайте їх викидати.

Цю помилку можна виправити. Перший варіант простіший, але затратніший. Щоб було як треба, згідно норм і канонів енергоефективності, прийдеться встановити нове п’ятикамерне з двокамерним енергозберігаючим склопакетом вікно. Можете взяти Rehau Ecosol-Design 70.

Якщо хочете зекономити, тоді – другий варіант. Зверніться до фахівців, які в існуючому вікні здійснять заміну і встановлять двокамерні енергоефективні склопакети. Доведеться лише додатково замінити штапики.  Повернутися до списку

Головна сторінка Корпоративна газета